Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka

• Slovensko Zákon a poriadok (viac)
Ukážka z filmu 10
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (1999–2024), 391 h 3 min (Minutáž: 40–46 min)

Tvorcovia:

Dick Wolf

Réžia:

David Platt, Peter Leto, Jean de Segonzac, Alex Chapple (viac)

Scenár:

Julie Martin, Warren Leight, Brianna Yellen, Robert Brooks Cohen (viac)

Mariska Hargitay, Dann Florek, Richard Belzer, Ice-T, Christopher Meloni, BD Wong, Tamara Tunie, Diane Neal, Stephanie March, Dean Cain, Michelle Hurd (viac)

Elitní oddělení newyorské policie, Útvar pro zvláštní oběti, pod vedením odvážné a soucitné kapitánky Olivie Bensonové, vyšetřuje a hledá spravedlnost pro oběti a přeživší ohavných zločinů. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa BMWM3 k tomuto seriálu (15)

Bouře (2005) (S07E10)

Jako co to bylo? Začátek navnadil na pedofilního únosce a potom tvůrci vyhulili asi kvalitní zelenou a děj se stočil do naprostého WTF. Totální úlet a díl, který vůbec do konceptu Útvaru pro zvláštní oběti nezapadá. ()

P.C. (2010) (S11E13)

Přestože policisté vyšetřují závažný případ znásilnění a sexuálně motivované vraždy se celý díl nese v komediálním duchu.Herecký koncert Liv při doznání pachatele je už jen třešničkou na dortu. ()

Totem (2011) (S12E20)

Naprosto otřesný případ sexuálního zneužívání vlastního dítěte. Ta matka zaslouží doživotí v těžkém žaláři. Zajímavostí je, že v tomto vyšetřování se motají pouze ženy bez jakékoliv mužské intervence. ()

Father's Shadow (2012) (S13E13)

V mých očích celou dobu to vyjednávání Bensonová jenom komplikovala a chovala se hystericky, ale když nakonec vypluli na povrch závažné informace celé to do sebe dokonale zapadlo a divák musí změnit na celý ten humbuk názor.Takže Liv zase jednou zabodovala. ()

Home Invasions (2012) (S13E14)

Za to, co ti rodiče udělali si plně zasloužili to co se jim stalo. ()

Producentov koniec (2014) (S16E03)

Sexuální turistika.Jedná se o federální zločin trestající se třiceti lety vězení. Ten závěr byl fakt boží. ()

Právo voľby (2015) (S16E20)

Pokračování dílu The Number of Rats (20.díl druhé řady) Policie Chicago. Dost smutný díl, ikdyž závěrečný rozhovor Hanka s Yatesem byl libový. ()

Policajná komunita (2015) (S17E05)

Čekal jsem, že tento díl bude pokračovat v následující části a ono nic.Řeší se něco jiného.Nepochopil jsem proč se z děje úplně vytratilo pátrání po tom násilníkovi a řešilo se zastřelení toho podezřelého černocha.Nebo on byl ten pachatel, protože měl ten dres a platil ukradenou kreditkou?Ta závěrečná scéna v nemocnici měla znamenat co?Zastřelili policajta.Koho?Kdo a proč? ()

Úroveň zvrhlosti (2015) (S17E09)

Úplně zbytečný díl, kdy se po třech řadách vytáhne zatčený a zavřený pachatel k soudu u kterého se nevyřeší vůbec nic. Jak tahle řada začala velkolepě, tak zatím kvalita jednotlivých epizod jako na houpačce. ()

Federálne pátranie (2016) (S17E14)

Yates uteče z vězení a je za ním hromada mrtvých. Erin mu je ale v patách. ()

Zlomený rým (2016) (S18E06)

Jakože opravdu se nechal odsoudit na dvacet let místo toho aby řekl pravdu? Jako fakt? ()

Něco se událo (2017) (S19E07)

Nechápu proč zrovna tento díl má tak nízké hodnocení.Výslech nebo spíš konverzace mezi Bensonovou a Laurel byl solidní, depresivní nerváček.Sice zápletku jsem před závěrečným zvratem uhodl na 90% už na začátku, ale tato část je podobná epizodě 6x17.Zatím jediný nadprůměrný díl devatenácté řady. ()

Vypusťte klauny (2018) (S19E17)

Tak to závěrečné doznání to bylo teda něco. ()

Guardians and Gladiators (2020) (S22E01)

Chudák Carisi se snaží bojovat za spravedlnost, ale nikdy nedostane pořádnou munici proti souzeným pachatelům. Směšné je, jak tam všichni nosí roušky a toho násilníka usvědčili díky tomu, že mu sebrali právě roušku. Solidně zpackaný případ. ()

Zemřel herec Burt Young

04.03.2023

Zlý polda a hodný lupič

Zlý polda a hodný lupič

18.05.2008

Bod zlomu 2 a nová verze téměř zapomenuté hardcore pornografické kriminálky? Ano, v dnešní novince se dvě klasiky ze začátku 90. let dočkají remaku a pokračování. Nic s tím nenaděláte, už se začínají… (viac)