Ve městě řádí násilník, který přepadává ženy v jejich domovech a před zraky svázaných manželů je znásilňuje. Jedna z obětí dala policistům velmi dobrý popis. Díky němu policisté hledají afroamerického mladíka s kudrnatými vlasy. Zanedlouho dojde ve městě k přepadení obchodu. Majitel nahlásí, že pachatelem byl černoch odpovídající popisu hledaného násilníka. Během chvíle se podaří unikajícího pachatele najít. Bohužel pronásledování skončí střelbou a mladík na následky zranění umírá. Později se ukáže, že mrtvý mladík nebyl hledaným pachatelem a neměl u sebe zbraň. Ve městě probíhají černošské protesty proti policejnímu násilí a v této atmosféře se proti sobě před soudním tribunálem postaví státní zástupce Barba a policejní sbor. (TV Nova)

Nonna

Netuším proč, ale všechny epizody, které jsem večer sledovala, neměly konec - tedy věc v detektivce celkem postradatelnou a ani na sebe nenavazovaly. To je pak koukání na nic. ()

BMWM3

Čekal jsem, že tento díl bude pokračovat v následující části a ono nic.Řeší se něco jiného.Nepochopil jsem proč se z děje úplně vytratilo pátrání po tom násilníkovi a řešilo se zastřelení toho podezřelého černocha.Nebo on byl ten pachatel, protože měl ten dres a platil ukradenou kreditkou?Ta závěrečná scéna v nemocnici měla znamenat co?Zastřelili policajta.Koho?Kdo a proč? ()