Harry a Hendersonovci

• Česko Harry a Hendersonovi (viac)
všetky plagáty
Komédia / Rodinný
USA, (1991–1993), 26 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Robert Caramico

Bruce Davison, Molly Cheek, Zachary Bostrom, Carol-Ann Merrill, Patrick Pinney, Noah Blake, Kevin Peter Hall, David Coburn, Mercedes McNab, Courtney Peldon (viac)

Seriál sa odohráva v dome obývanom na prvý pohľad obyčajnou americkou rodinou. Prvý dojem však môže klamať, keďže v skutočnosti spolu s rodinkou v dome obklopenom horskou prírodou žije nezvyčajný hosť menom Harry, ktorý obyčajného človeka pripomína len veľmi málo. Svojou šikovnosťou slona v porceláne, neschopnosťou ľudskej reči, chlpatou obrovitou postavou a dobrým srdcom dostáva do vtipných situácií  nielen seba, ale aj celú rodinu Hendersonovcov. (Patrik200s)

Beri

Najťažšiu robotu v tomto seriále mal ten chlap čo spúšťal umelý smiech, kiež by som mal takú predstavivosť.:) ()

Unterschleif odpad!

Nedostatok humoru sa tvorcovia snažili vyvážiť nadmierou klišé. Okrem toho tu už jeden seriál s rodinou ukrývajúcou vo svojom dome chlpatú obludu bol... ()

Eeve

Mňa to ako decko veľmi bavilo, čo mám povedať :) teraz by sa to už iste neuživilo, čo je škoda, taká nenútená, rodinná, jednoduchá zábava už poväčšine ľudí nudí, keďže sme čoraz náročnejší. Ale nás to príjemne po večeroch pobavilo :) ()

Vlad

Ako dieta som to sice pozeraval rad, ale dufam, ze tvorcovia to aj takto infantilne-rodinne mierili. Pretoze zdravy dospely jedinec by nemal vydrzat divat sa na taketo nieco dlhsie ako 10 min. ()