Carol si myslí, že sa Frank zaplietol s jej bývalou kamarátkou. (TV Markíza)

Sany33

Príbeh: Frank prerába dom svojej bývalej a Carolin tehotenecký mozog si z toho po odhalení zoberie iba to čo potrebuje. Prevedenie: Časť ako celok pobavila ale ja som sa vďaka svojej žene dozvedel jednu zaujímavosť a to, čo je to bečka? A síce súdok. Vraj sa to používa na Záhorí a je to počeštené slovo. Toľko k môjmu dnešnému logopedickému okienku. 87% ()

Kacitr

Viděno dá se říci omylem. Běželo to v televizi a já potřebovala kulisu k úklidu. Matně si pamatuju z dětství, Cody byl jednoznačně moje nej postava. Ale to moralizování mi vadilo už tehdy. Vždycky se akorát tak zkazila dobře rozjetá zábava a dál se hrálo na idylickou, americkou rodinku. Spoustu vtipů ohlodal neúprosný čas a ztratilo to dost ze svého kouzla. Konkrétně tady se Carol pitvoří kvůli tomu, že ji manžel nepoví o své tehdejší známosti, u které teď opravuje ložnici. Není divu. Dobře věděl, proč to své hysterické ženě neříkat. Ta se zachová jak puberťačka, co svého muže vyrazí do práce šmírovat, protože se jí zdál hrozný sen........asi existují lepší díly. Ale bohužel I horší. ()