Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa 0oq k tomuto seriálu (10)

2. svazek (2021) (S02)

Zdá se, že asi došly tvůrcům nápady protože pokud má nějaká epizoda příběh či nějaký nápad tak je už pár desítek let starý a nikoho ani nenapadlo udělat na již známé koncepty nějaký zajímavý twist. Ve výsledku vás čeká koukání se na věci které jste už nejednou viděli a nic nového pro vás tvůrci nepřipravili. Ty lepší epizody jsou ty které jsou o ničem, nemají žádný konkrétní příběh žádnou pointu prostě jen něco sledujete a je vám to tak nějak jedno, ale alespoň to ve vás nevyvolává falešné naděje že by se mohlo stát něco zajímavého takže nejste tak zklamaní (pokud nejde o ztrátu času ze samotného koukání). ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01) odpad!

No to měl někdo sakra velké zpoždění s nápady když vymýšlel tuto epizodu. Pokud jste posledních 30-80 let nic neviděli nic nečetli, nic nehráli tak doporučuju, Je to jako kdyby dnes někdo vynalezl kolo. Jo kolo je super ale už je trochu pozdě s tím někoho ohromit. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Rádoby Lovecraftový díl který není ani trochu děsivý/ znepokojivý, prostě to nefunguje. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Rádoby filozofický, díl který ve skutečnosti neříká nic moc nového. jen někdo hledal zajímavé a dobře znějící formulace pro celkem jednoduché myšlenky. Mám rád filozofické věci ale pouze pokud umí člověka něčím obohatit. U tohoto si nejsem jist čím jsem měl být obohacen. ()

3. svazek (2022) (S03)

3. série Love, Death & Robots se nese ve stejném duchu jako ta předchozí. Jediné úsilí je směřováno do toho "aby to hezky vypadalo" a věci jako scénář, dialogy, nějaká pointa nebo snaha o originalitu jsou pouze Nice-to-Have Features které asi nikoho nezajímají. Působí to jako nějaká vzpoura animátorů, kteří postavili své řemeslo na první místo s přesvědčením že nikoho nepotřebují což jim vzácně prochází ale většinou spíš škodí. ...ale cenním Anub'araka v 8. díle... ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Jako fanoušek Warcraftu 3 musím dát 5 hvězd za fan servis díky skvělému dabingu Anub'araka. Jinak konečně díl (asi jediný z celé série) u kterého někomu stálo za to se alespoň pár minut zamyslet nad scénářem i když to asi nebyl nějaký úctyhodný výkon protože nepřinesl nic nového, ale oproti ostatním dílům je to mistrovská práce protože jsem při sledování neměl pocit že jsem úplně vypatlaný idiot co jen rád kouká na hezké animace. (pro fanoušky Warcraftu cz dabing nutnost) ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Další z dílů který nemá vůbec co říct, ale svou délkou na rozdíl od ostatních dílů klame, proto je na konci o to větší zklamání. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Říká se že audio dělá polovinu filmu proto místo 4 hvězd musí dát jen 2. škoda že to nemělo nějakou pointu ale zase to bylo krátké tak to vlastně neurazí ale ani nenadchne (krom výborného vizuálu) ()

Roj (2022) (S03E06)

Dost o ničem, děj sice někam směřuje ale nikam nedojde. Ani není vizuálně originální jako některé jiné epizody. Asi nejzbytečnější díl. ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Je to takový delší trailer na vysněný neexistující film, Na konci spíš na***e že že to bylo o ničem a zbytek nebude :( ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)