Mladý pár se přestěhuje do nového bytu a na dně svého zaprášeného mrazáku objeví ztracenou civilizaci. (Netflix)

LachtanShows

Animace, co už vypadá jako hraný film. A nejen díky tomu, že tu znatelně rozeznáte dobře známou ústřední dvojici. Příběhově se tu sice nedozvíme prakticky vůbec nic, ta technická stránka věci mi ale zkrátka donutila přidat i 4. hvězdu. ()

Esgalnor

Jasně fungující humor to vytahuje na čtyři hvězdy. Jinak mě hrozně zmátlo, že tam hrajou živí herci, první půlku epizody jsem zkoumal obličej Mary Elizabeth Winstead ve snaze najít nějakou chybu ve vyrenderované animaci. Nápad moc originální není, ale je to zábavná oddechovka. Slabé 4/5. ()

Renfield

Příběhově už docela okoukané, navíc ani tohle zpracování nepřináší nic nového, krom pěkného vizuálu a několika lehce vtipných momentů. Závěr ale velmi slabý, chtělo to něco víc. 55% ()

Naushika.

WTF. A ano, pokud by vás to zajímalo, i do haluz epizody o lidičkách z mrazáku se dají nacpat naprosto nepatřičné hemzy o sexu ("už se těším jak tu spolu budeme mít sex, hoho, protože jsme dospělí lidé a máme sex, hoho!") a dick jokes. Wow, such mature. ()