Hluchý rytíř a mytická siréna si spolu skočí tanec smrti. Osudová přitažlivost říznutá krví, umíráním a touhou po bohatství. (Netflix)

Thalin

Tenhle díl mi ale vůbec nesedl a nelíbil se mi. Animace byla sice skvělá, ale mě se tak protivilo se na to dívat, kvůli těm pohybům a gestům. Vlastně jsem z toho měla hrozně nepříjemný pocit a modlila se, ať už to sakra skončí. ()

CheeseFigure

Výhra formy nad obsahom. Prostredie, vizuál, postavy vyzerali skvelo. Ale ten dej bol chaotický a nie vždy som si bol úplne istý, o čo práve ide. A taktiež, prečo roztrasená kamera? Nemám ju rád v hraných filmoch a jej začlenenie do animácie mi príde úplne zbytočné. Ale ako vravím, napriek tomu, že neviem čo sa dialo, tak vizuálne sa mi to páčilo. ()

BADguy.cz

Taky Vás v tom nenechám! Jednoznačně nejlepší díl série. Má neuvěřitelný přesah a poselství. V každém svazku je vždy jeden díl, který absolutně vyčnívá nad ostatními a tohle je přesně on! ()

vimluk_CZ

Tahle epizoda je diametrálně odlišná, než cokoliv nám zatím seriál nabídl a ne každému evidentně sedne. Atmosféricky nepříjemné, strašidelné a ponuré, dost tomu i nahrává fakt, že tu není žádný dialog, pouze hudba a "jekot" sirény. Chci teď vidět něco podobného v blízké době? Asi ne. Ale zaujalo mě to při premiérovém zhlédnutí? To teda! ()

Hornet.CZ

90% / Audiovizuální orgasmus, nepříjemný nervy drásající ale i okouzlující a neskutečně svěží šílenost, která mě naprosto vzala, doporučuji. ()