Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

Proso

Parádní série, bez pochyb nejlepší co zatím Love, Death & Robots přineslo. Úvodní 4 epizody všechny suverénně figurují v Top 10 epizod seriálu a jediné lehké střely mimo terč jsou epizody 5 a 9. ()

swenyx

Ale jo 3 sérka potěšila, prakticky všechny díly měli úžasnou animaci a grafiku takže pecka. Bohužel co k krátkometrážnímu obsahu patří je častokrát divné či moc rychle zakončení. ()

Scaevola

Třetí série je patrně nejúdernější především z důvodu absence vyloženě komických dílů, pominu-li mini-zombie a krysy, které ale mají svůj vlastní myšlenkový přesah a jejich animace tomu odpovídá. Převážná většina je pak akční či hardcore sci-fi záležitost, jež díky koncentrovanému vyprávění útočí s vysokou tepovou frekvencí. Prokletý lodník, vesmírný roj i pohřbený "Cthulhu" na dlouhou dobu uvíznou v paměti a jsem tomu velice rád. A pokud připočtu ještě umělecky vycizelované příběhy živoucí planety a východoasijskou estetikou inspirovanou vodní banší, pak nemohu být nespokojen. ()

v.indruchova

Každý díl je opět jiný, někdy humor někdy krev někdy na zamyšlení tedy skoro každý si něco najde. Já tedy nepotřebuji tu krev, a ten trend RAW/GORE mě moc brát nikdy nebude. Upřímně dost mi to vadí. ()

UncleMorty

Pakliže nás druhá série LD&R naprosto urazila a znechutila natolik, že jsme pantoflí Netflixu vyhrožovali, tak třetí série opět vše napravila. Devět naprosto skvělých, ujetých či zajímavých dílů konečně naskočilo zpět do vlaku mířícího tím správným směrem a my jsme se dočkali toho co máme rádi. Hodnotit opět celek jako takový je nesmysl, nicméně kvalita se stále drží více nahoře. ()

Sashmen13

Celkově slabota. I ta nejlepší epizoda nesahá ani po kolena bangerům jako Sonnie's Edge atd. Zkrátka, první svazek byl dost najetej a nasadil tvrdou laťku, na kterou dvojka a bohužel, ani trojka, rozhodně nemá. ()

bigmatko

Tretia rada a opäť riadna dávka originality miestami až šialenosti génia jednotlivých tvorcov. kvalita spracovania je prekvapivá a niektoré príbehy by si zaslúžili aj samostatné seriály. Kto to ešte nevidel tak určite treba pozrieť všetky tri série. Prvá je super druhá pokulháva ale tretia je fajnota s mimoriadnou dávkou fantázie. ()

slamic5

Nechávám za 4, ale dobrých dílů je míň než v řadách předchozích. Líbila se mi námořnická, mini zombíci, válka s krysami ()

Caryb

Z Love, Death & Robots tam prevažuje death. Niekoľko zaujímavých príbehov či spracovaní, ale častejšie nudné a jednoduché násilie a vnútornosti, kde len človek čaká na koniec. Asi sa prispôsobili vkusu americkej zábavy pre celú rodinu - masaker bez pointy, kde je najväčšie tabu ukázať holú kožu. ()

pepazapo

3 série je parádní líbily se mi všechny povídky mám tento seriál velmi rád a konečně jsme se taky dočkali povídky od David Finchera a byla parádní vlastně všechny byli super já doufám že tento skvělý seriál se dočká prodloužení protože je tak unikatní a jedinečný  a rozhodně si to zaslouží ()

Morb

Návrat ke kvalitě první série. Zhltnul jsem to za večer, jen u jednoho dílu se nudil a několik epizod nám po skončení umožnilo vést filozofickou debatu nad myšlenkou 10 minutovýho díla. Love Death and Robots je fakt strašná paráda a mě akorát štve, že těch 9-10 dílů zkouknu za hodinu a půl a pak musím rok čekat. Kdo má rád podobnej formát filmů, doporučuju sledovat iShorts. ()

Hansolo35

Docela jsem se na pokračování těšil a za mě celkem slabota. Nijak zvlášť mě ty příběhy neoslnily. Jakoby neměli o čem vyprávět. ()

0oq

3. série Love, Death & Robots se nese ve stejném duchu jako ta předchozí. Jediné úsilí je směřováno do toho "aby to hezky vypadalo" a věci jako scénář, dialogy, nějaká pointa nebo snaha o originalitu jsou pouze Nice-to-Have Features které asi nikoho nezajímají. Působí to jako nějaká vzpoura animátorů, kteří postavili své řemeslo na první místo s přesvědčením že nikoho nepotřebují což jim vzácně prochází ale většinou spíš škodí. ...ale cenním Anub'araka v 8. díle... ()