Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2019) (S01)

Super! Celou dobu jsem se bál, že to sklouzne k nějakému pitvoření, nemohl jsem se zbavit dojmu, že je to tanec na ostří nože, že stačí malý úkrok stranou a stane se z toho nějaký idiotský sitcom, až do konce si to ale dokázalo udržet civilní, přirozenou, uměřenou podobu. ()

Série 2 (2020) (S02)

Výraznej propad. Pár dobrých džouků, ale taky úplně nepochopitelných scén beze smyslu a bez pointy. Hlavně se ale cítím být Rickym Gervaisem psychicky vydírán. Jestli si to má Tony nakonec hodit, tak ať už to konečně udělá. Ale tady ty tanečky se přece nepotáhnou napříč třemi a více sériemi..? Nevím, kolik jich ještě chystají, ale já po třetí rozhodně končím. Leda by se stal hlavním hrdinou psychoterapeut. Ale Tony se mi přejed. ()

Série 3 (2022) (S03)

Už si nepamatuju první 2 řady, ale tahle byla perfektní. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů