Recenzie používateľa agentmiky k tomuto seriálu (2)

Série 2 (2020) (S02)

Ricky Gervais je génius...........A tím nemyslím jen jeho cit pro detail v jednotlivých dialozích, které Vás zasáhnou velice hmatatelně do těch nejcitlivějších míst, ale taktéž jeho herecký talent. Nikdy jsem to netušil, ale především výkony v posledních dílech druhé série mě absolutně odrovnaly, člověk by skoro až věřil v některých seriálových momentech, že se nejedná o hraní ale spíše o nějaký dokument. Jinak tento autor dokázal skloubit komediální stránku oplývající tím proslulým britským suchým humorem (nejvíce mě bavil asi Pošťák, ten svými návštěvami v domě Tonyho přiváděl mou bránici k šílenství) s chvílemi, u kterých budete ronit krokodýli slzy, to vám zaručuji. Druhá série se zaměřuje převážně na Tonyho a jeho cestu za vyrovnáním, kdy se snaží být čím dál tím více příjemnější k lidem ze svého okolí.....taktéž jsem si jako divák odnesl slušnou řádku ponaučení, což se mi na poli kinematografie již dost dlouho nestalo. A závěrečná pětiminutovka ? Jedním slovem TEAR - JERKER. Už chci třetí sérii. Tento skvost si to zaslouží. Za mě dávám 86 % ()

Série 3 (2022) (S03)

Tak dovršení této seriálové trilogie mám konečně za sebou! Za sebe tedy musím říct, že Ricky Gervais vytvořil něco, co ve mně bude rezonovat ještě hodně dlouhou dobu. Příběhy obyčejných lidí zasazené do venkovského městečka někde v Anglii nemusí na první dobrou znít moc lákavě, ale to perfektní skloubení mnoha žánrů a excelentní výkon hlavního představitele Tonyho mě osobně utvrdily v tom, že tady jsem naopak natrefil na zlatou žílu! Třetí řada se nese v podobném duchu jak předchozí dvě, totiž se zde mixují scény plné radosti a neskutečně vtipně podaných situací se momenty, které mě emocionálně roztrhaly na milion kousíčků. V tomhle duchu vévodí především poslední díl, kdy ani jedno oko nezůstalo suché. A ač se to lidem nemusí líbit, což naprosto chápu, tak tento projekt autoři v závěru zakončili nejlépe, jak mohli. Děkuji moc, Ricky! Podle mě se k After Life v budoucnu někdy vrátím :) Za mě třetí řada 9/10 ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů