Recenzie používateľa zahadum k tomuto seriálu (3)

Po životě (2019)

Aj keď depresívnejšie by to nenatočil ani Lynch je tam toho dosť na zasmiatie a hlavne na rozmýšľanie o sebe..svete...veľmi ale veľmi dobrý seriál ! 20.1.2022 : update po skončení tretej sérii a vlastne záverečnej, podľa hesla - do tretice všetko dobré. Súhlasím, tretia séria bola dôstojná kapitola ktorá uzavrela tento čarokrásny ľudsky hrejivý bizarný seriál. Jeho nosnou kostrou bola veľká nekonečná láska, vtipné ( nie smiešne ! ) postavičky jedného malého mestečka. Neskutočne krásny mix vážnosti a srandy ! opakujem mix ! kde je veľmi starostlivo vyhranená hranica aby to ani z jednej strany nepadlo do gýča. Nepadlo ! ani raz ! obe strany ako vážna tak aj veselá si navzájom pomáhali a spolupracovali aby sme sa bavili. Krátke nenásilne epizódy nenudili a skončili vždy presne vtedy kedy mali. Ricky Gervais starostlivo implementoval aj pre niekoho kontroverzné témy ( pre mňa nie ! ) a citlivo ich namontoval do vtipných gagov. Ak aj miestami sa ukázal na chvíľku " zvrátený humor " nebol prvoplánovaný ale len ako nejaká bodka za udalosťou v scéne. A vniesť do veselej komédie toľko depresívneho pocitu je naozaj bravúrny výkon. Všetko to dokonale v sebe vytvára pocit, že After life je jedinečný seriálový počin. Bude mi veľmi chýbať ! 100 % ()

Série 2 (2020) (S02)

Rovnako ako prvá séria je kvalita druhej na tej iste úrovni. Depresia a fekálny humor nikdy neboli lepšie namiešane. ()

Série 3 (2022) (S03)

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů