Mutant X

Kanada / USA, (2001–2004), 47 h 18 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Avi Arad

Victoria Pratt, Victor Webster, Forbes March, John Shea, Karen Cliche, Lauren Lee Smith, Tom McCamus, George Buza, Michael Easton, Amy Price-Francis (viac)

V klubu honí dva muži mladou dívku Emu a ta požádá o pomoc neznámého mladíka. Pronikne do jeho mysli a ukáže mu, jaké jí hrozí nebezpečí. Utíká z klubu, a když se ji na ulici pokusí přejet auto, objeví se náhle jiný mladík, odhodí ji stranou a auto projede skrz něj, aniž se mu cokoliv stane. Ze střechy na vůz seskočí další mladá žena a zneškodní řidiče. Jeho kumpáni začnou na Emu střílet, ale mladík si před ni stoupne a kulky se od jeho těla odrážejí. Když je po všem, přichází muž, který Emě řekne, že je mezi přáteli. Je to Adam a vede Mutant X, kam patří i Jessie a Shalimar, kteří jí pomáhali. Vysvětlí Emě, že muži, kteří ji pronásledovali, patří ke Genomu X, biotechnologické firmě pracující pro výzvědnou službu, jež se zabývá genetickými pokusy a vytvořením dokonalých lidí se zvláštními schopnostmi (oficiálny text distribútora)

spacemaster

Ať si říká kdo chce co chce, tenhle seriálek mě jako malýho bavil. Býval tuším na Nově, někdy strašně pozdě, asi kolem 1 ráno, a já jsem vždycky čekal až rodiče usnou abych se mohl jít dívat. Když se na to dívám s odstupem let nechápu, ale pro nostalgii a hezký holky dávám vysoké hodnocení. ()

MAST3R

Další ze seriálů které jsem sledoval na AXN. Docela to ušlo, dříve bych dal asi 5*, ale s postupem času a věku dávám 2* za sexy holky a slušnou akci. ()

Rieux

Trapne triky, nudny pribeh, ktory je inac takmer uplne vykradnuty X-men. Hviezdicku som dal preto, lebo som musel mat dovod pozriet viac nez jednu cast tohoto serialu. Len si na neho neviem spomenut... ()

rencica

na tento seriál som čakavala..... na jojke ho dávali o pol druhej v noci....ale nevadí, kvoli victorovi by som cakala aj do tretej :D ()