Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Weehaa

Absolutní vrchol. Špička. Vim, že můj komentář je tu zbytečný - vše už napsaly stovky hodnotitelů přede mnou, jen cítím povinnost být součástí těch, co říkají, že je to DOKONALÝ!!! "Napoleon? You're my all-time favourite fasist dictator, can I have your autograph?" ()

Kosan

Tenhle seriál mi prostě vůbec nepřijde vtipný, i když většina lidí v mém okolí ho miluje. Dobrovolně bych se na něj nekoukal. Něco na něm ale musí být, když vidím to hodnocení, takže dávám 2*. ()

racing666

Nevím, co na tom lidi vidí, co je na tom tak úžasnýho....? Je to prakticky o ničem, vtipy trapný a suchý. 1* je za to, že tak možná z 10ti vtipů jsem se zasmál jednomu. ()

cancel

Rob Grant a Doug Naylor dohromady tvoří nevyčerpatelný zdroj humoru, povedených hlášek a absurdních přirovnání. Nepřekonatelný hnidopich Rimmer, trouba Lister, marnivý a naivní Kocour a Kryton s hlavou jako hypermoderní kondom. Přidejte k tomu lodní počítač Hollyho a máte pohromadě tu nejprohnanější sebranku celého vesmíru. Sedmá série je poněkud slabší, když Rimmer chybí, ale osmá vše napravuje. "Jenom sympaťáci umírají mladí." ()

kosa1

K tomuto seriálu bych asi mohl napsat hodně. Opravdu hlášky Rimmera a později také Krytona byly fantastické. Škoda jen, že Rimmer nehrál v několika dílech a Kochanská byla jen slabou náhražkou, ale myslím si, že Kryton se to snažil nahradit. Strašně moc mě mrzí, že má jen 52 dílů, ale i přesto má moji velkou přízeň. 94% ()

Speedzor

Je to seriál u kterého je podstatné vidět pár prvních dílu, aby vám bylo jasné o co tam vlastně jde. Spousta originálních hlášek. Většina seriálů ztrácí po předabování spoustu humoru. Samozřejmě že originál je original, ale český dabing červeného trpaslíka je výjmka. Kultovní záležitost... ()

0kozel

Tohle je aspon podle mě nejvtipnější seriál vůbec. Britský humor je prostě na hodně dobré úrovni. Hlavně nepřemejšlet nad tim jestli děj není absurdní ( je a asi kvůli tomu je to tak neskutečně vtipný ). Seriál neztratil na vtipu ani po tom co byla nahrazena jedna z hlavních postav. Dabing je taky opravdu povedenej. Jen je škoda že nevznikl film... ()

brunette_1

Pamatuji se, jak ho kdysi dávno, jak jsem byla malá, dávali pozdě v noci na ČT 2 a od té doby, když už jsem chytla rozum, jsem ho sledovala pořád. Svým způsobem je to někdy postavené na hlavu, ale i tak směji. :) ()

Movie Maniak

Další ze seriálů, který buď nenávidíte nebo bez něj nemůžete být. Skvělý anglický humor a hlášky které si budu pamatovat snad až do smrti. U nás se skvělým dabingem, kdo však můžete zkuste ho zkouknout v angličtině, přišel mi pak ještě o kousek lepší. ()

Pjotrik

Jednoduše vypnete mozek, zapnete tuhle smršť a už to jede. Každá postava je tak neuvěřitelně odlišná od té druhé... a v tom to asi bude. Banda pošahanců 3 miliony let v budoucnosti a ještě hluboko ve vesmíru - znáte nesmyslnější námět? ()

Nekdojiny

Úžasný ve své jednoduchosti. Plný originálního humoru a vydařené parodie na sci-fi všeho druhu. Nelze se nezamilovat a nevidět další díl! ()

Ilus

Můj seriálový favorit. Kvalita časem trochu klesala, minimálně prvních pět sérií si ale plný počet zaslouží. Humor je založen především na neopakovatelných hláškách. Vždycky mě potěší, když někoho ze svého okolí šlyším některou citovat. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019