Šílená nehoda přenese Data zpět v čase do San Francisca v 19. století. (SkyShowtime)

noriaki

Oceňuju snahu o humor a nějaké to napětí, ale stejně mi to na dvojepizodu přišlo nevýrazné. Zápletka s upírskými mimozemšťany byla nedomyšlená a nedovysvětlená, a z konfrontace Data se San Franciskem konce 19. století šlo určitě vytěžit víc. Za mě je Time's Arrow asi nejslabší z rozdělujících "dvousezónních" dílů. Unification z páté série, nebo Chain of Command z šesté série by tento úkol určitě slušel více. ()

PKD

,,Rád bych našel 2 osoby s hadem. S hadem? Ty jsi nějakej divnej, co? Jen si dej dobrý pozor a nevybírej si, odkud ti něco kápne´´. ;-) San Francisko, 11 srpna 1893. Special quest star, Mark Twain (zde pod svým občanským jménem) a Jack London. Njn. a Guinan, samoz. ()

majo25

Ďalšia z radu zaujímavých a originálnych dvojepizód, v ktorej sa smeruje do minulosti. Ale prečo s tou nesympatickou Guinan? Data sa v minulosti správa ako idiot, ktorý niečomu rozumie úplne, niečomu vôbec, niekedy vedome klame, niekedy vytára pravdu/tajomstvo...ako keby si potrebné informácie a v okamihu nedokázal nájsť v pamäti. Ale scéna s Datom, Rikerom a Troiovou v turbovýťahu je výborná. ()

Palvinie

Rčení o ztracené hlavě nabírá úplně nový význam. Tyhle stártreky mě nikdy nebavily, tento díl má však něco do sebe. Je humorný, napínavý a celkově velmi zábavný. Druhá část se sice trochu táhne a spíše, než vtipná, je poněkud smích diváků si vynucující. Ale kvůli roztomilému Datovi budiž vše odpuštěno. ()

DocBrown

Mark Twain byl sympaťák. Pamatuju, když jsem to viděl poprvé, zdál se mi povědomý a bylo jasné, že takhle nalíčená musí být nějaka slávná osobnost, ale nemohl jsem ho uhádnout. V další vedlější roličce karbaníka Marc Alaimo, který akorát nastupuje do DS9 ()

sirien

Jako... věci se dějí, nedávají nijak moc smysl, trochu se táhnou - a v podstatě to jediný zábavný je vykradený z TOS: City on the Edge of Forever, jen předělaný do humornýho odlehčenýho pojetí s Data - problém je, že ten humor vlastně moc nefunguje. Plus samozřejmě ta technologie z Doctora Who je injoke sám o sobě, jen těžko říct jestli záměrnej nebo ne. ()

RedRose

"Osud nelze změnit. Stane se to." Což je hloupost, protože Star Trek už několikrát prokázal, že budoucnost změnit lze... Jinak skvělej rozjezd dalšího dvoudílu. Jen Geordiho vizor se do 18-tého století moc nehodí. ()