Když se posádka stane závislou na hře, osud Federace je v Crusherových rukou. (SkyShowtime)

Loki_Six

Law 1: You can only count on yourself. Law 17: When all else fails, do it yourself. Law 36: You gotta go with what works. Law 46: Life isn't always fair. Law 91: Always watch your back. Law 103: A couple of light years can't keep good friends apart. ()

majo25

Návrat Wesleyho je oživením, aj keď sú s ním spojené aj romantické chvíle či spomínanie s Picccardom na akademické časy a problémy, čo pôsobí prinajmenšom nudne a možno je to na hranici trápnosti. Na druhej strane zápletka s ovládnutím Enterprise je výborná a v závere sa k nej pridáva aj silný trilerovský nádych, na aký v startrekovskom univerze nie sme celkom zvyknutí. ()

Ironfood

Že si nechali na Enteprise bez problémů zavléct jakousi podezřelou hru manipulující s vědomím, to bych jim ještě odpustil. Ale pustit zpátky na palubu Wesleyho Crushera je zcela neodpustitelné.... ()

sirien

Čitelný, průhledný, předvídatelný... závěr je trochu o ničem, kdyby v tom jeli Romulani, bylo by to o dost lepší (a o dost uvěřitelnější). Mimochodem, nedá mi to si nepostesknout - na to, že je Enterprise vlajková loď Hvězdné flotily, jsou její bezpečnostní protokoly naprosto ubohý - kdyby tam někdy někdo udělal audit, tak by Worf jako šéf bezpečnosti a Picard jako velitel (a nejspíš pocestě i Riker) okamžitě letěli airlockem, protože ty selhání co se tam naprosto pravidelně dějou sou příšerný a Kirk se Spokem by z takovýho úpadku morálky nejspíš blili. ()

GejmronCZ

Abych byl upřímný, tenhle díl si velmi dobře pamatuji z dřívějška a nemám ho rád. Ovšem, když jsem přeskočil pár scén, které jsem nevydržel, tak to šlo, takže jako vždy nechávám kvalitu stejnou. Nějakej díl by se mi nesměl echt líbit, abych dal 3* a míň. ()