Životy posádky jsou v rukou Troi, když ji katastrofa donutí převzít velení. (SkyShowtime)

majo25

Začína to vlažne, ale vážna nehoda rozdelí posádku na niekoľko skupiniek, z ktorých každá rieši iné problémy. Najmenej zaujímavá je kapitánová skupinka, kde je sa ocitne kapitán spolu s deťmi, ale zbytok je skvelý. Nechýba akcia i napätie. ()

PKD

Picard a děti ( i když ten kluk, co zasadil ředkvičky a ty vyrostly celé pokroucené, mě vždy pobaví) ve výtahu. Pro něj a pro mě, jistota noční můry. A jak mám rád naši dr., tak mi občas fakt leze děsně na nervy s tím otravováním co se týče té její divadelní mánie. I když je tu 1 vyjímka alá P. K. Dick a to díl... Frame of Mind.  ()

Ironfood

Picard uvízne s partou dětí ve výtahu, a čelí tak jedné z největších výzev v životě. Zvládne ji (navzdory drobné vzpouře) s až překvapivým přehledem (možná i díky tomu, že mezi dětmi je mu oporou dcera doktorky Quinnové) a vyslouží si tak významné ocenění. Ve velmi ožehavé situaci se nachází rovněž Worf s paní O'Brienovou. Celkově je ale tenhle díl dost nuda, chybělo tomu napětí, tempo a nějaký zajímavější vývoj. Pět souběžných linek zřejmě bylo přespříliš, navíc ta s Crusherovou a Geordim byla opravdu ubohá. Za zmínku stojí, že se na scénu vrátila Ro Laren, jejíž nepřítomnost v předchozím díle mě trochu rozladila... PS: Škoda, že si Picard prosadil odrhovačku " Frère Jacques", píseň "The laughing Vulcan and his dog" u mně vzbudila enormní zájem. ()

sirien

Picard s dětmi nebyl moc vtipný - děti s Picardem byly ale překvapivě málo otravné. Ro byla excelentní (dokud se nezačla omlouvat), Poradkyně trochu debilní (ale jako... "správně", té roli to sedlo), O'Brian navrch - nějaké vtipy s Data... celkově velmi solidní a dobře udělanej filler o tom, že cestovat vesmírem je i ve Star treku pořád nebezpečná sranda a ne jen rutinní samozřejmost. (Jo a plus si zaslouží to, jak se Worf pomáhající u porodu nezvrhl v přehlídku naprosté trapnosti. Ne, že by to bylo nějak dobré, ale nebylo to špatné, což je u takového námětu co říct.) ()