Cesta do neznáma

• USA Sliders
USA, (1995–2000), 64 h 35 min (Minutáž: 43–85 min)

Jerry O'Connell, John Rhys-Davies, Kari Wuhrer, Charlie O'Connell, Robert Floyd, Will Sasso, Peter Jurasik, Zoe McLellan, Michael McMillian, Connor Trinneer (viac)

Mladý student fyziky Quinn Mallory (Jerry O'Connell) objeví způsob, jak cestovat do paralelních vesmírů. Cítí, že se mu právě podařilo vynalézt něco, co by mohlo mít neuvěřitelný přínos pro lidstvo a rozhodne se svůj objev prakticky demonstrovat před přáteli. Jenže všechno nevyjde tak jak by si Quinn představoval, je totiž spolu se svou kamarádkou Wade Wellesovou(Sabrina Lloyd), universitním profesorem Maximilianem Arturem (John Rhys-Davies) a zpěvákem Rembrandtem Brownem (Cleavant Derricks), kterého až do toho osudného dne neznal, nasát červí dírou, která je pošle na dlouhou cestu, ze které nemusí být návratu... (Dudek)

Recenzie používateľa Malarkey k tomuto seriálu (2)

Cesta do neznáma (1995)

Nedokážu pochopit to, jak dokázali autoři nesnížit laťku scénářů aspoň po ty tři slušné série z pěti i přesto, že je to všechno o tom samém ale každá ta Země je uplně jiná. Nepřijde mi to zas tak ujetý seriál ale jako malý jsem ho rád sledoval i když jsem moc dílů neviděl. Dnes si to vynahrazuji a postupně sleduji o co všechno jsem přišel. Dobrodružně pojatý seriál, který ani vtipem nešetří a ten černoch to příjemně uvolňuje. (73%) ()

Klouzači (1995) (S01E01)

Velice slušný pilot k seriálu, který už na našich televizích nedávali pěkně dlouhou dobu. Na to že je to film úvodní je velice dobrý a seznámí nás naprosto se vším co bude seriál obsahovat. Herci Jerry O´Connell a John Rhys-Davies jsou ve filmu velice charismatické postavy a tak je občas i o zábavu postaráno. Příběh filmu je velice zajímavý a má na oko zábavný příběh...a to takový, že naši "klouzači" se dostanou do paralelního světa, kde na celém světě vládnou komunisti. Mimo to má naprosto výborné zakončení...kterým nenechá na seriál samotný dlouho čekat. .. ()