Reklama

Reklama

Priatelia - Season 3 (1996) (séria)


Rossovo utrpení (S03E02)

(epizóda)
  • USA The One Where No One's Ready

Obsahy(1)

Ross pozval svojich priateľov na prednášku v múzeu, kde pracuje. Všetci sa na túto akciu pripravujú, ale z najrôznejších dôvodov sa ich odchod taxíkom odďaľuje. Joey a Chandler sa hádajú o kreslo v byte Monicy a Rachel. Rachel si nemôže vybrať správne šaty a poháda sa s Rossom. Ten jej potom musí rýchlo predložiť dôkaz svojej lásky. Joey zašpiní Phoebeine šaty a ona potom hľadá niečo, čím by škvrnu zakryla. Monica čaká telefón od svojho bývalého milenca. Neskôr nachádza na záznamníku odkaz od Richarda, ale nevie, či je starý alebo nový ... (TV Doma)

(viac)

Recenzie (5)

Tommassi3 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"Víš, co je divný ?? Kačer Donald nenosí kalhoty.. Ale pokaždý, když vyleze ze sprchy, má ručník kolem pasu.. Chci vědět, jakej to má smysl !!" ;) Skvostná konverzačka o pár minutách děje a jasný vrchol třetí řady.. ()

Reklama

Zaujímavosti (15)

  • Předtím, než Monica (Courteney Cox) přehraje svůj vzkaz na záznamníku, jsou dveře od koupelny otevřené. Později jsou ale zavřené. (Duoscop)

Súvisiace novinky

Přátelé poprvé v kinech

Přátelé poprvé v kinech

14.08.2019

Letos na podzim to bude 25 let od premiéry legendárního sitcomu Přátelé a k té příležitosti se teď Monika, Rachel, Phoebe, Chandler, Joey a Ross vůbec poprvé oficiálně podívají do kin. Událost…

Reklama

Reklama