Ross navštevuje s Carol a Susan kurz pre tehotné matky. Cíti sa však medzi ostatnými pármi trochu trápne. Keď raz Carol do kurzu nemôže prísť, Susan s Rossom sa dohodnú, že "výučbu" absolvujú bez nej. Po žrebovaní však musí tehotnú matku predstavovať Ross ... (TV Doma)

Jara.Cimrman.jr

"Ursule se líbím. Objednal jsem kafe a přinesla tuňákovej salát a čtvery hranolky." Tak to musím souhlasit s Chandlerem, že je to láska. Anebo je Ursula pouze skvělá servírka? Nevím, ale tohle mě bavilo a hned si přepínám všechny televizní kanály do španělštiny, protože pak mi hned připadá svět veselejší. ()

Tommassi3

"Dáme si dvě bílý kávy !! A taky zákusky.." - "Klidně !!" - "Je to ona !!" ;) Víceméně geniální crossover, který učinil z Phoebe do budoucna jednovaječné dvojče, odkazující se na roli Lisy Kudrow ze seriálu Jsem do tebe blázen.. A na scénu přichází rovněž legendární pan Heckles v podání skvělého Larryho Hankina.. ()

kratajirka

Ross: Tak nevím, jestli mě jen zkouší nebo se tak předvádí, prostě opičák se vymknul kontrole. Třeba on mi pořád maže hovory na záznamníku. No možná, že je to náhoda. Rachel: Ne, to dělám já. Ross: A jednou mi tři dny za sebou sebral noviny, než jsem je přečetl a počůral mi křížovku. Rachel: To já nedělám. ()

• Jennifer Grant hrá v epizóde postavu menom Nina Bookbinder. V titulkoch je chybne uvedená ako postava menom Michelle. (Pat.Ko)
  • Postava Ursuly Buffay (Lisa Kudrow), sestra dvojčaťa Phoebe (Lisa Kudrow), je tiež servírkou v televíznej šou Jsem do tebe blázen (od r. 1992). V tejto „crossoverovej“ epizóde Priateľov navštívia Fran (Leila Kenzle) a Jamie (Helen Hunt) Central Perk a pomýlia si Phoebe s Ursulou. (Pat.Ko)