Komediální krimiseriál nabitý gagy, absurdním humorem a parodickými odkazy. Neohrožený detektiv Frank Drebin řeší případy s takovou samozřejmostí, že i James Bond vedle něj vypadá jako Martin Tomsa v podvlíkačkách. Rozbije mafiánský gang i auto. Zneškodní únosce, bombu i sexbombu. Vražedkyni strhne skoro všechny paruky a drogovému dealerovi masku. Zpívá, tančí. Popere se s nepřízní osudu i s vyděrači. Nic pro něj není překážkou, ani výhrůžky a popelnice. Pachatele odzbrojuje ručně, diváky humorem. Dostane ho až programový šéf ABC Tony Thomopoulos, který seriál po šestém díle předčasně ukončí s odůvodněním, že je jen pro pozorného diváka. Frank Drebin se však nevzdá a záhy se vrací v sérii Bláznivých střel. (Infalín)

Queendom

Zbožňuju komedie s Leslie Nielsenem a hlavně Leslie Nielsena. Připomíná mi našeho Františka Peterku a vlastně má něco i z Belmonda - je to kus chlapa, má sexappeal a je výbornej komik. Na tuhle sérii mě upozornil Djkoma a za to mu patří velký dík! I přesto, že se některý fóry opakujou, (což je moje blbost, že jsem viděla seriál a filmy vlastně v opačným pořadí), tahle minisérie na mě působí tak nějak plnokrevněji a ještě o fous poctivěji než pozdější filmy z dílny ZAZ. Prostě to nemá chybu a pokud jste fanoušci toho nejabsurdnějšího humoru a Franka Drabina, přijdete do pekla, jestli si necháte Police Squad ujít. ()

Mamlas

Typický Nielsen (RIP). Ta tvorba ještě nebyla úplně vyzrálá, hodně to bylo šablonovité a trochu málo ujeté. Dobré, slabší. Asi to nemělo šanci pokračovat dál. (37%) ()

MFloyd

Ti, co mají nakoukané díly Bláznivé střely, budou nejspíše lehce zklamaní, ne nečekejte od toho něco, co jste ještě neviděli. Většinou si i všimnete velmi podobných vtipů, které byly využity právě ve filmech. Na druhou stranu jsou tu díly, které jsem si užil. Pokud neočekáváte stejnou kvalitu jako v již zmíněných střelách a pouze se chcete pobavit nad "blbostí" Franka Drebina, budete spokojeni. Jen zmíním že díly mají vždy společné scény, které se opakují jen s jinými dialogy a nemůžu se zbavit dojmu, že některé Vás unudí už u druhého dílu... ehm... čistič bot... ()

milanko8

Nedosahuje kvality Bláznivých střel, Utopence na úěku a dalších pozdějších komedií s Lesliem. Ale už je vidět, že přehánění v kombinaci s ironií má své kouzlo a pobaví. ()

muti

serial je najma pre tych, ktori miluju film Blazniva strela a chclei by vidiet viac. serial je prequelom, ktory na cele s Nielsenom pripravi riadnu show. Naj parodia na stare detektivky. jedinou chybou serialu je ze ma len 6 casti :( ()

Infalín

Inteligentní humor, který vám na monitoru roste jako houby po dešti, nikdy všechno nevysbíráte. Žádná nápověda, kdy se smát, žádné berličky a vysvětlování. Tenhle seriál se tváří vážně, jako kdyby snad žádná legrace ani neexistovala, a pro lidi, kterým není shůry dáno, i vážný zůstane. Leslie Nielsen jako Frank Drebin je neodolatelný a nesmrtelný. Škoda že sám sebe v poslední době zabíjí v ubohých komediích. Ale v tom už bratři Zuckerovi a Jim Abrahams většinou prsty nemají. Ale proč se tím trápit, když tady je Leslie v té nejlepší formě. Takhle se například omlouvá vyslýchané ženě, které před chvílí zabili manžela: „Promiňte, že vás obtěžujeme, když držíte smutek. Přišli bychom dřív, ale to váš manžel ještě nebyl mrtvý.“ P. S. Boty tu čistí a všem odborně radí William Duell známý například z Přeletu nad kukaččím hnízdem. ()

Scaevola

Některé fórky se vyvedly nad míru dobře, jiné zcela vyšuměly, přičemž s postupujícím časem a stále častějším opakováním výjevů (samozřejmě i tohle byla parodie na klišé v kriminálkách) se vkrádala nuda. Z neznámého důvodu mou bránici pozdější filmy zasáhly hlouběji. ()

pepp666

Pri pozerani police squad som si hovoril, preco vlastne nie je viac parodickych serialov (ak su a o nich neviem, opravte ma). Vyborna zabava, nebyt niektorych slabsich dielov, dam 5*, pretoze napr. 5. diel, ktory bol podla mna najlepsi, nemal slabe miesto. ()

Pavlo

Veľmi vydarený seriál z prostredia Drebinskej polície. Plno odkazov, plno vtipných scén, gagov a hlášok. Tu je vidno pravá americká tvorivosť, ktorá je založená na vkuse a super nápadoch. ()

TommyLee

Asi jeden z nejlepších komediálních seriálů, který jsem viděl. Leslie Nielsen ve své životní roli, jeden gag vedle druhého, komu se aspoň trochu líbí parodie a zejména trilogie bláznivá střela, které je vlastně tento seriál předlohou, tak jednoznačně musí tento seriál vidět. Jen je strašná škoda, ze se natočila jen jedna série, protože takovýto počin by si zasloužil určitě daleko více sérii a ještě k tomu se netočilo dále kvůli pěkně blbému důvodu: president ABC oznámil, že se ruší natáčení dalších sérií kvůli tomu, že lidé se musí dívat na tv, aby pochopili hlášky, které v seriálu padaly. No nicméně buďme rádi aspoň za těchto šest skvělých dílů. Za mě jednoznačně pět hvězd!!!!! ()

Tomulka

Parodie se vším všudy a jsem rád, že jsem jí viděl. Akorát je to trochu (teda aspoň pro mně) pozdě. Na podobné filmy se dívám spíše jenom z nostalgie protože takovýto humor mne již nedokáže rozesmát je až moc okatý a jednoduchý. Tím neříkám, že se na to nedá koukat. Zábavné to je a rozhodně by to měli vidět fandové parodií, ale na popadání za břicho to není. Je to taková klasika mezi parodiemi a rozhodně se řadí k těm lepším. ()

zpek

Ešteže sa k Johnnymu nechodí hneď na začiatku vyšetrovania, inak by sme sa k záverečnej titulkovej scéne dostali príliš skoro. ()

Dispa

Určitě jeden z mých top seriálů, prostě Leslie Nielsen ve své životní roli. Základ bláznivých střel s geniálním humorem, který i když se opakuje, tak stále nenudí a pokaždé vás naprosto zničí. Jen škoda, že je pouze 6 dílů. "Cigarette? Yes I know." Plný počet... ()

vena199204

Mám rád Bláznivé střely, ale Police Squad mi přijde jako slabý, nudný odvar. Nudil jsem se tolik, že jsem ani neviděl všechny díly. Situace a vtipy jsou dost předvídatelné. ()

Ardath

Ještě než se objevil v trilogii Bláznivá střela, Leslie Nielsen se nám zde představuje jako neohrožený detektiv Frank Drebin, který vyřeší každý případ, i když jsou jeho metody více než pochybné. Je velká škoda, že vzniklo jen šest epizod, jsem si jist, že Frank by jich utáhl desetkrát víc. Každopádně vybroušený humor Jima Abrahamse a bratrů Zuckerových mi parádně sedl. Já si tuhle malou sérii velmi užil a všem ji doporučuji! ()

Sadova302b50

Velmi dobrý seriál, opravdu bláznivý, místy doslova šílený humor. Hned mi bylo líto, že počet dílů skončil u šestky. Dávám zasloužených 90% a 5*. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (viac)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)