Dina (Rebecca Emilie Sattrupová), dcéra čarodejnice, zdedila po matke nadprirodzené schopnosti. Má mocný dar pozrieť sa človeku priamo do duše a vyvolať v ňom pocit hanby za svoje najhoršie činy. Po predchádzajúcich udalostiach, kedy jej matku obvinili zo zločinov a obe ich zajal zlovoľný vládca Drakan (Mikkel Arndt), Dina žije na úteku kočovným životom. So svojou rodinou utiekla do hôr a plánuje pomstu Drakanovi, ktorý sa zmocnil vlády v Dunarku. Jedného dňa stretne tajomného muža, ktorý tvrdí, že je jej otcom - a nie je to nikto iný než mocný čarodejník Sezuan (Dejan Cukic), ktorý vládne čiernou mágiou a dokáže prinútiť ľudí, aby uverili lži a videli veci inak, než v skutočnosti sú. Melussina (Agnes Kittelsenová) varuje Dinu, aby ho nepočúvala ani nenasledovala, ale Dinu nemožno krotiť. Dina sa musí vyrovnať s tým, že aj ona zdedila túto desivú schopnosť manipulovať ľuďmi, ale zároveň musí s otcom spolupracovať, aj keď sa ho bojí a vôbec mu nedôveruje. Spoločne sa vydávajú na nebezpečnú cestu s cieľom zachrániť a oslobodiť Dininho brata Davina (Allan Hyde) a jeho priateľa Nica, v skutočnosti princa Nicodemusa Ravensa (Jacob Oftebro), ktorých Drakan uväznil v Sagisborgu. (TV JOJ)

bourec

Oproti víc než slušnýmu prvnímu dílu je tohle dost velkej sešup dolů.Děj bez zásadnější zápletky,bez výpravnějšího příběhu.Celý to působí hodně televizně.30%. ()

Johnny.ARN

Podľa záznamov som vraj videl jednu, ale v mojej pamati ale že vobec, ani vizuálne. Dvojka ma však ničím nezaujala. Otrepaný príbeh, otrepané postavy, otrepané zvraty a od vodného draka som čakal podstatne viac. A orientačné behy českými lesmi ma už nebavia. 1 z 5 ()

psychoJoa odpad!

Všechno. Špatně. Všechno! Snad nejhorší film, co jsem viděla. Lituju všech minut svého života, které jsem promarnila u tohoto snímku. Čím déle přemýšlím nad tím, co jsem to za nesourodou, nelogickou, nenavazující a nepochopitelnou blbost viděla, přeju si, abych to dokázala co nejrychleji vymazat z paměti. Protože ta miliarda chyb, co se v tomhle pseudo-díle nachází, mě jinak bude strašit. ()

filipvrbik

Podprůměrná fantasy, není to úplná katastrofa- ale je to nuda, postavy jsou nesympatické - a hlavně je to málo fantasy, ten drak, který se tu na minutu ukáže, to nevytrhne....30% ()

vlkove

Podívaná je to pěkná, stejně jako první díl. Co tentokrát hodně pokulhává je děj, který tu skoro žádný není, nekonečné putování, protivná matka hlavní hrdinky, scény z temného vězení, a to je vlastně všechno. Celý film jsem čekala na nějaké větší vyvrcholení ale bohužel. Největším tahákem filmu je kamera, nádherná příroda, středověké tržiště a kostýmy, je to opravdu jako kdyby se člověk přenesl do středověku. Na kvalitu prvního dílu, to určitě nedosahuje. 🎬🎬 ()

Steparu

Oj! Tohle bolelo. Jedničku jsem si užil. Ale tady je špatně snad všechno... Scénař je podle mého neexistující, režie... ta asi hádám je. Kameraman se zhlédl v Ulici, hádám. Děj? Nula... Šílený naprostou nesouvislí střih, tu pokračuje... Klady? Herci hrají i s tím málem co jim dali scénář dobře. Je tu krásná česká příroda (škoda že kamera je tak strašně nezáživná). Becca je hezká holka... :D Takže pokud vypnete mozek, hodíte do sebe nějakou skleničku tak vám to i uteče zhruba podobně jako když tlačíte bobek (nechcu být sprostý). Škoda... ()