Čo robíme v temnotách

• Česko Co děláme v temnotách (viac)
USA, (2019–2024), 23 h 3 min (Minutáž: 20–28 min)

Tvorcovia:

Jemaine Clement

Kayvan Novak, Harvey Guillén, Natasia Demetriou, Matt Berry, Mark Proksch, Alexandra Henrikson, Beanie Feldstein, Doug Jones, Jake McDorman, Chris Perfetti (viac)

Seriál nazerá pod pokrievku každodenných, alebo skôr každonočných životov troch upírov „žijúcich“ už stovky rokov na Staten Islande. Samozvaným vodcom skupiny je bojovník a dobyvateľ z Osmanskej ríše - Nandor Neúprosný. Potom je tu britský upír Laszlo - tak trochu darebák, švihák a frajer, ako o sebe s obľubou hovorí - a Nadja, zvodkyňa, pokušiteľka a upírska verzia Bonnie od Clyde v Lászlovom podaní. Po nečakanej návšteve ich temného pána, baróna Afanasa, sa upíri majú vrátiť k tomu, čím boli po svojom príchode na Staten Island poverení - teda ku kompletnému ovládnutiu nového sveta. (HBO Max)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (18)

Season 1 (2019) (S01)

Co děláme v temnotách není tak úplně můj šálek čaje. Nebude to seriál, který si pustím víckrát. Přesto má v sobě něco, co mě přese všechny výtky baví. Postupně jsem si oblíbila všechny upíří postavy, jen k důvěrníkovi pořád cestu hledám. No možná ji najdu v další řadě. Btw. Nejsem žádný velký znalec filmů s upíry, věřím, že právě jejich fandové si ten seriál užijí mnohem víc, protože pochopí víc narážek. ()

Hostina (2019) (S01E01)

Zatím nevím, co si o tom myslet. Pár vtipných momentů to pro mě mělo, ale bylo jich málo a rozhodně mi pořádně nepolechtali bránici. Ale jsem optimistická, až (jestli) se mi postavy dostanou víc pod kůži, třeba to chytne nový rozměr. Film jsem neviděla. ()

Městská rada (2019) (S01E02)

První díl mi přišel vtipnější. Takže za mě celkem bída. Ale já se nevzdám! ()

Nepřátelství s vlkodlaky (2019) (S01E03)

Míjí mě to. Colin a Evie mě bavili výrazně víc než zbytek upíří bandy se všemi vlkodlaky. ()

Noční klub na Manhattanu (2019) (S01E04)

Vždycky když už mám pocit, že do toho začínám pronikat, zazdí to něčím pro mě naprosto nevtipným. Ale výlet na spojenectvím na Manhattan byl v mnoha ohledech fajn. ()

Odchytová služba (2019) (S01E05)

Ale jo... začínám je mít ráda. Všechny. ()

Baronova noc ve městě (2019) (S01E06)

Zatím nejlepší díl. I když na zvracení mě neužije. ()

Soud (2019) (S01E07)

I mě pobavila upírská rada, i když jsem zdaleka nezařadila všechny. ()

Občanství (2019) (S01E08)

Nová upíří posila. ()

Orgie (2019) (S01E09)

Vypadalo to na fakt dobrý díl, ale zase mi tam dost věcí nesedělo. Škoda. 3,5* ()

Rodová linie (2019) (S01E10)

Zajímavý zvrat! 3,5* ()

Vzkříšení (2020) (S02E01)

První díl příjemně otevřel druhou sérii. Podle utočících upírů bych řekla, že se máme na co těšit. Haley Joel Osment účastí překvapil. ()

Duchové (2020) (S02E02)

Duchové mě hodně bavili. ()

Super Bowl party (2020) (S02E03)

První polovina supr, ale někdy od hledání náhrdelníku mi přišlo, že to najednou ztratilo dech. ()

Kletba (2020) (S02E04)

Vypadá to, že všechny bavil hlavně Gizmo, ale mě teda spíš řetězový email. :D ()

Na útěku (2020) (S02E06)

Ale jo, Laczlo ten díl utáhl.:D ()

Návrat (2020) (S02E07)

Colin to rozjíždí a baví. ()

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (viac)