Hlavnou hrdinkou príbehu je Sam (Noomi Rapace), špička z protiteroristickej jednotky, ktorej je pridelená úloha chrániť mladú bohatú dedičku menom Sarah (Olivia Jewson). Sam svoju rolu pestúnky neznáša, ale len do chvíle, než sa ukáže, že sa niekto sa snaží Sarah uniesť. Spoločne sa dávajú na útek a ak si chcú zachrániť životy, musia o ne bojovať... (dixx)

Movielaik odpad!

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle byla totální sračka, a to od začátku do konce. Scénář raději bez komentáře. Plné absolutních nesmyslů, je jich tam fakt nespočet. Vrcholem všeho snad bylo, jak Noomi se spoutanýma rukama za zády umlátí k smrti devadesáti kilovýho zabijáka, kterej má pistoli. A někdo tomu nasolí 4 hvězdy....nechápu, asi se dívali na něco jinýho. Teď ještě čtu obsah filmu od dixx...ona byla Noomi v tom filmu špička z protiteroristický jednotky??? Tvl, viděls/viděla jsi to vůbec?? ()

Konev

Kdybyste se vy rádoby komentátoři raději dívali na večerníček, pak byste možná dali solidní hodnocení. Film se vyznačuje napětím, akcí, zvraty i přátelstvím hlavních protagonistek. Za mě lehce nadprůměrný film. Psát v komentářích o píchatelnosti Noomi může jen úchyl! Rád bych viděl kritika režisérky jak by vytvořil něco alespoň zdaleka tak podobného. ()

karmalat

Mne se libilo, pribeh hodne citelny, nicmene v ramci zanru nadprumer. Je to cele dobre koukatelne na weekendove odpoledne, kdyz se nechce jit ven. ()