Nová ředitelka se snaží srovnat do latě neukázněné studenty na „škole sexu“, o které si už cvrlikají i vrabci na střeše. Otis nechce, aby se provalily jeho tajné pletky. (Netflix)

FrankSusta

Tato série je jiná. Docela výrazně jiná. A to vše pouze kvůli dvoum novým postavám; ředitelce Hope (která je taková svině), a postavě, na jejíž jméno si stále nedokáži vzpomenout (páč jsem stále přemýšlel, jakého pohlaví vůbec je). Tato série je zase trochu dramatičtější, než předešlé dvě, a trochu to ztrácí na kvalitě. Některé vtipy jsou zkrátka už trapné, ale většinou to je jenom tím, že jsou použité ve špatný okamžik (jinak by byli lepší). V celé sérii se mi však skutečně nelíbil jeden díl, který byl plný klišé, až to bolelo. Chápu, že tam bylo něco, na co všichni čekali, ale zkrátka mě ten díl nebavil. ještě bych rád řekl, že první epizoda zase měla to, co každá první epizoda tohoto sériálu, a to dlouhá prostříhaná pasáž o tom, jak si to někdo rozdává s někým. A pak tam byla ještě dobrá parodie na 1917. A poté ještě jízda na kolech Otise s Erikem, kde Otis zase dostává nějaký svoje nervový traumata (což je taky v každé první epizodě).    A soundtrack této série byl taky trochu chudší.           Jinak taky bavilo, bylo to fajn, jen v pár ohledech úplně na h*vno (doslova).    7/10 ()

M.i.k.e

mám sice trochu problém s tím jak tvůrci v rámci třetí série řeší některé situace (celá ta školní záležitost s Hope) a jak nakládají s některými vztahy (vztah Otise a Maeve,který začíná smrdět tím,že se nakonec Otis ožení a s Maeve bude až mu manželka umře,nebo vztah Jeane a Jakoba,kde mi přijde,že tvůrci musí za každou cenu přijít s nějakým zvratem),ale i tak jsem zjistil,že mi tahle partička dost chyběla a celou sérii jsme dali za 2 dny.Celá řada pak jde cestou kterou nastavila druhá série,takže i když je to pořád chvílemi dost vtipné,finální vyznění je spíš hořkosladké a častěji se hraje na vážnější notu.Jsem rád za potvrzení další řady a doufám,že tentokrát alespoň něco dopadne tak jak bych si představoval...85% ()

Cappuccino

Rozvoj niektorých postáv, ktoré boli doposiaľ nie príliš zaujímavé, sa rozbehol skutočne pozoruhodným smerom – Michael a Adam Groffovci. Na druhej strane sa mi však zdalo, že tvorcovia posunuli Meave a Otisa a trocho do úzadia, kvôli čomu bol záver série príliš urýchlený. Stále však ide o skvelú oddychovú zábavu. ()

ZeroCZ1233

I ve třetí sérii si tenhle stále překvapivě úchvatný přínos do rybníčku jinak ne tolik propracovaných teen seriálů udržel svou jedinečnou schopnost bezchybného mixu dramatických oblouků s těmi komediálními, péči v profilování postav a vzájemných vztahů, ale... Ale tentokrát tlačí možná až moc na pilu, díky čemuž dochází k oslabení dříve velmi dobře zvládnuté plynulosti a přirozenosti, primárně mám na mysli pasáže až moc částého promlouvání do duše a omlouvání nebo také menší zajímavost vedlejších linek (Jackone, co to s tebou udělali?). Jinak je to však stále velmi nadprůměrná podívaná, jejíž pokračování budu určitě s radostí vyhlížet. ()

DeathTheKid

Na 3 to není, to bych Sex Ed-u křivdil, ale na 4 taky ne. Největší problém mám a tím, že jsme všichni tak nějak držěli pěstičky pro Otise a Maeve, jenže mezi nima už není chemie a zajímavější to teda bylo s Ruby, kterou pak pro její velký úspěch zamrdali na druhou půli série do hajzlu. Dále Jackson. Překvapivě dobrý vývoj postavy v druhé sérii, který scénáristi rozjebou tak, že má jakože randit s absolutně plochým a nezajímavým queer charakterem. A víc nic, prostě se s jím/jí/jemi jen tahá. A stejně to, pičo, nedopadne! Eric je teď vyjebaná woke lifestyle píča a nová ředitelka bere tu motivaci odkaď že to? Asi z prdele. Maeve se po týdnu nastěhuje k cizí borce, ale Otise do karavanu na kafčo a sukačku nepozve. Omegalul, ty vole. Technicky vzato mám problém jen se scénáristy, protože spoustu postav dojebali na fest, nechali je udělat retardovaná rozhodnutí a naopak zbytečným charakterům dali moc místa nebo se ani neobtěžovali něco vysvětlit. Já to chápu, puberťáci mnohdy smysl nedávají, ale tohle je na můj zakrnělý mozek příliš. Navíc další cliffhanger, který je opět jen špatný a zbytečný. Já bych zvládl napsat lepší scénář, kurva! Nejlepší postavy - Adam, Ruby, Otis. No nic, od 4. série už nic nečekám a upřímně nemám ani tušení, co bych taky čekat mohl. ()

• V čase 00:38:45 proběhne parodie na film 1917 (2019). (FrankSusta)