Ve Francii střídá oživlou historii trapná přítomnost. Lejno na čelním skle přinutí partu dupnout na brzdu. Skomírající jiskra zažehne nový plamen a Jean se fakt naštve. (Netflix)

PTomA

Dite už do prdele s tím nekonečným románkem mezi Maeve a Otisem, buď je dejte dohromady nebo se na to už prosím vyserte, existují i lepší páry, o kterých by to mohlo být. (a taky to určitě nebude Cal a Jackson, to jsou tak nudní lidi! proč tam vůbec jsou?) Už v druhé sérii se seriál rochnil v určitých částech v bahně, ale v tomhle díle se v něm už úplně topí. ()

jirikzaboj

Dostali jsme v tomto dílu úplně vše. Slzy štěstí, lítosti a emocionální nátlak. Ty postavy jsou sakra dobře napsané a i když nekomu něco přejete hrozně moc a v daný moment jste šťastní, že mu to opravdu vyšlo. Tak o chvíli později vidíte osobu, která na to doplácí a soucítíte s ní, jako by to bylo opravdové. Stalo se konečně to, na co fanoušci tak dlouho čekali a jsem opravdu moc zvědavý, kam se to posune. Ale tvůrci nás celou sérii připravují na to, že se zde rozhodně radovat nebudeme. Výlet byl celkově šílený a smál jsem se každé jedné vtipné situaci a to mě moc na komedii neužije. Rozbor spoustu nám známým postav byl opravdu profesionální a bylo chytré na něm stavět během výletu v autobuse, ve kterém máte spoustu času nad věcmi  přemýšlet. Možná jedna z nejlepších epizod, lets keep it under pressure ()

Trevor

Akákoľvek snaha dať zhovievavé hodnotenie stroskotala na hysterickom výleve staršej sebavedomej ženy v centre asistovaného rodičovstva, biely bubu heterosexuálny muž...a nech sa nato hnevá kto chce ako veľmi chce tak panika OTečka a chladná hlava mladej sebavedomej ženy potom ako ich "zabudli" na benzínovej pumpe je vostrom kontraste s mladou sebavedomou gymnazistkou ktorá celú základnú a strednú školu dostávala samé jednotky ale nastúpiť na rýchlik do Prešova namiesto na osobný vlak do Popradu nedokáže každý. Pytlík so sračkami to celé iba podčiarkol, skrátka na toto som evidentne buď starý alebo na inteligentnýhumor podstatne náročnejší. Párik učiteľov to z biedy nevytiahol ani záverečný prekvapivý twist ktorý neprekvapil nikoho. ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Či je to hovno? Hned po zhlédnutí minulého dílu, jsem věděl nebo spíš čekal, tušil, že vejlet bude stát za to, přece jen Francie je většinou komedie sama o sobě. No, ale prvních pár minut mě moc neoslovilo. Naštěstí to bylo úplně jinak po tom, co si Rahim odskočil "vyhonit" a v doprovodu zhulenejch se rozhodne zachránit ucpanej záchod, dopadlo to, jak to dopadlo. To hovno mě doslova rozbilo, fakt jsem se nasmál. Do toho, že zapomněli na Mejv a Otise, kde se stala další super věc, která mě mega potěšila, hysterickej Otis je taky fajn, celkově táhla epizoda vsadila na humor a vyšlo to náramně, Merci, gut džob! :)  ()

• Maeve tvrdí, že nevie po francúzsky. Emma Mackey, ktorá ju hrá, je Francúzka a v skutočnosti hovorí plynule po francúzsky. (Pat.Ko)