Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

M.i.k.e

jeden z těch filmů,který na ty necelé dvě hodiny celkem pohodlně zabaví,nicméně tak za půl roku,pokud si budu pročítat zpětně svoje komentáře,budu matně tápat v paměti co,že to vlastně bylo.Samotná idea je ok a první třetina je opravdu povedená se solidní atmosférou,ale jak se začne hrát s časem přestane to trochu (byť ne úplně) dávat smysl.Vidět to tak před 10-15 lety,mohl jsem být nadšený,podobně jako jsem byl u Loopera,nicméně dnes je to "jen" lehounce nad průměrem...60% ()

SeBig

Za mě naprosto špičkovej thriller, který má skvělý námět i atmosféru. Charismatické obsazení, nejlepší byl Woodbine, hudba špičková a prostě pecka. Má to ve čtvrtce sice takovou slabší chvilku, ale pak se začne dávat film dohromady jako puzzle a to mě bavilo. Netflix nezklamal ani jsem nevěděl, že to je od Mickleho, kterej natočil tu sračku Pachuť pomsty, no tohle se mu pro změnu dost povedlo. ()

oveckaoa

Ženská cestuje do minulosti , aby zabila členy jakéhosi hnutí nikde není řečeno, že to je hnutí za práva černých tak nevím co tu každý valí hovna o BLM a rasismu a , že je černá no a co Dahmer taky zabíjel černochy a nebyl žádný rasista prostě zabíjel toho kdo se mu zalíbil a barvu pleti neřešil.  Nicméně zásadní problémy co zde jsou v bodech  1. Proč je všechny nezabila najednou proč cestovala cyklus každých 9 let, když by nemusela chápu, že chtěly natáhnout stopáž, ale i tak?  2. Teoreticky by stačilo zabít toho vůdce třeba dříve než se narodil nebo než došel k těm myšlenkám a bylo by po starostech a nemusela by zabíjet ostatní. Navíc ten film neřeší to, že ti dotyční měly třeba i rodiny a příbuzné a ty mohly jít v jejich stopách  3. Jak to, že do háje žila , když ji v roce 1988  zabil to zabíjely pak její klony nebo jak to teda fungovalo? Však mají i její mrtvolu nebo ta mrtvola mizela taky nebo jak? Sama tam říká, že tam to nemůže už změnit tak, že tím pádem se nevrátila do budoucnosti a nemohla by v tom pokračovat?  4 Proč jich zabíjela tak debilním způsobem stačilo by je třeba zastřelit podělaným revolverem a policie by si to nespojila  5 Ten policajt, když už ji nechtěl zabít stačilo jí tu kapsli  zničit tím pádem by se nedostala do budoucnosti nazpět a bylo by hotovo navíc tím, že ji nezastaví schvaluje vraždy je jedno jakých lidí pořád to jsou vraždy 6 Toho policajta taky zabíjet nemusela už od začátku věděla, že má partnera  a , že všude chodí s ním tak ho stačilo jen střelit do ruky třeba  60 procent ()

castor

Prvních třicet minut bylo výtečných. Fakt jo. Budoucí otec a řadový strážník s detektivními ambicemi, konec osmdesátých let, noční Philadelphia, slušná atmosféra, sympatická kamera Davida Lanzenberga, oběti silně krvácející z nosu, očí i uší a cosi vpíchnuté do krku. A někde v dáli tajemné děvče v modré mikině. O devět let později se situace opakuje. V dynamickém podání jsou tu spojitosti s někdejšími událostmi, přicházejí další oběti bez zjevných spojitostí. Z našeho hrdiny je detektiv, ač má policie případ někde na čtvrté koleji, on si jde zarputile za svým, až z toho zanedbává svou již devítiletou dceru, na kterou je navíc sám. Jenže pak se stroj, tedy režisér a jeho tým zasekne. Zavětříme sci-fi stopu a dějí se podivné věci. I tempo zvolní. Kvalitní atmosféra i velmi dobrý Boyd Holbrook naštěstí zůstávají. I režisérův předchozí flák (Pachuť pomsty) nabídl první polovinu, ze které jsem byl nadšený. Druhá půlka chtěla pečlivější dohled. Každopádně kdo má rád temnější příběhy, v nichž je potřeba si na akci počkat, spokojený bude. ()

Tosi

A zase cestování časem.... Film vypráví příběh dvěma směry, vždy v devítiletejch intervalech a začíná koncem, kterej se nakonec nestane. Tak jak se tady kroutily detektivní a scifi žánr dohromady, občas jsem se kroutil i já, ale natočený to bylo zajímavým způsobem a nuda nehrozila. Film si užije svůj týden slávy a pak zmizí do zapomnění. Tři a půl. ()

• Lockova (Boyd Holbrook) manželka nosí v úvodných scénach tričko s nápisom Pottstown. Režisér Jim Mickle sa narodil v meste Pottstowne v Pensylvánii. (m.a.t.o.)
  • Zařízení pro vstřikování izotopů je v podstatě upravená pneumatická přímočará pila používaná především v průmyslu pro opravy karoserií. (DJMaroko)
  • V 40. minúte je vidieť vnútro obchodu s potravinami s americkými vlajkami a filadelfskými novinami. Potom sa záber presunie na pohľad na obchod so zmiešaným tovarom na druhej strane ulice, Jamestown Milk. Ide o torontský obchod na ulici Parliament Street neďaleko ulice Wellesley. Následná návšteva cintorína Lockom (Boyd Holbrook) s jeho dcérou sa natáčala o niekoľko blokov ďalej. (m.a.t.o.)