Pořad plný hudby natočený u příležitosti 75. narozenin Václava Neckáře. V nečekaných rolích mu přišly popřát dvě desítky osobností, které se zároveň po svém zhostily jeho písní. Překvapením tak pro diváky jistě bude Jiří Korn, který v roli šíleného vědce zazpívá hit Lékořice nebo Lucie Bílá, jež si vybrala píseň Chci tě líbat. Ústřední postavu ztvárnil Jan Cina jako hotelový pikolík Miloš, je zajímavé ho vnímat i jako jakési alter ego samotného Václava Neckáře. V pořadu zazní celkem patnáct známých písní ve zcela nových aranžích. (Česká televize)

ForGump

Stále platí, že tohle jsou úplně zbytečné pořady, daleko užitečnější by bylo udělat kompilaci klipů samotného umělce z archivu a bylo by vyřízeno. 50% P.S. ČT je ale i v roce 2018 docela slušná, letošní ČT2 mě velmi bavila, ČT1 umí jenom Všechnopárty a jinak se veze na vlně marnosti, Nova ani Prima už na jakoukoliv zábavu rezignovala a exhibice Jaromíra Soukupa a Ringa na Barrandově netřeba komentovat a.. Už se rok co rok opakuju. Tak už stačí. PF2019 ()

rigby

Václava Neckáře mám moc rád, a tak jsem byl hodně zvědavý na tento pořad, protože se v televizi jinak moc neobjevuje. On sám moc prostoru nedostal, ale to je pochopitelné. Spíše se ukázala řádka starších pěveckých hvězd, ale i nováčků. Někoho jsem znal, ty mladší vůbec. Ale rád jsem si poslechl všechny písničky. A bohužel musím konstatovat, že i jinak nesympatická Lucie Bílá zdaleka předčila mladší ročníky, kteří nemají výraz a všechno jedou v jedné lajně. Takhle zpívat Neckář, tak z něho nikdy hvězda nebude. Bohužel i Cinovo nádherné taneční sólo díky jeho zpěvu zůstane zapomenuto. A to je škoda. Tak snad se příště podaří lépe vzdát hold naší české hvězdě, která má kvalitních písniček na rozdávání. ()

zigy

Takže se zase vracíme k tradici (recitály let 60tých, Podskalského hudební komedie).....mno......Až na jedinou výjimku (Artway) aranže nanic, spojováky (Cina - Kohoutová) jak z porna let 70tých a korunu tomu nasazuje Noid chraplák......tak šílené, až je to zajímavé, protože se tomu může člověk jen smát..... ()

Mistr119

Zajímavý nápad, pěkné propojení písniček, ale se starým Neckářem a s tou ponurou atmosférou takové... teskné..! :/ Jak kdyby chtěl Neckář říct, že se stotožňuje se svým hotelem a lepší už to nebude..! :/ Pravdivé, ale smutné. ()

tata22

No, tak strašný to zas nebylo jak čtu v komentářích. Je pravda, že nazpívat písně Václava Neckáře se né úplně všem povedlo dobře, a že to vůbec není lehké. 4tet i Nohavica to zvládli výborně , ostatní průměrně až hůře, Ondřej Ruml byl přímo tragický. Je trochu otázka zda-li to byl vůbec dobrý nápad a pokud ano tak se asi výběru interpretů měla věnovat větší pozornost. Nicméně jak Jan Cina tak i Berenika Kohoutová mile překvapili a pokud člověk přistoupil na režisérovu hru a nic moc od toho nečekal tak se asi i dočkal. Přiznám se, že jsem měl ze Silvestrovského večera velké obavy ale ČT 1 to tentokrát jakžtakž zvládla na rozdíl od ostatních stanic, které byly naprosto marné, trapné a až neuvěřitelně odpuzující. Takže tohle se myslím ještě dalo.... ()

mikehoblog

Hvězda za pěvecké (nikoli herecké!) výkony - protagonistům nelze upřít kvalitu. Jinak je to bohužel nekoukatelná estráda bez špetky příběhu či úcty. Škoda... ()

mad.dog

Hudebně velmi zdařilé, ale to je všechno. Nějaké herectví se v tom hledá těžko a myslím si, že to úplně jako pocta panu Neckářovi nefunguje. Bohužel průměr. ()

JohnnyV

Dvě hvězdy za Neckářův odkaz. Jinak nevím, co to mělo znamenat. Komu se to povedlo, byli Cina s Kohoutovou a Nohavica. Afektovaná Bílá si jen dávala záležet, aby měla perfektní ty svoje unylé grimasy, Noida s Bangou a Rumlem raději nekomentovat a třešničkou na rozbředlém dortu byl černoch - zřejmě, aby se naplnila norma korektnosti. ()

DžejPý

Super 4tet, Nohavica a Gypsy, totální zklamání Ruml. Přitom zrovna on by mohl s looperem být živou vodou... Dlouho už jsem neviděl "naživo" Václava Neckáře, tady mluvil moc pěkně (nehodnotím obsah, ale jeho projev, který vypadal výrazně lépe, než po "jeho příhodě"). ()

GrooteLulu

Neckář je pro mě ta největší mužská instance z pole hudebních hvězd, spolu s Gottem, co máme. Jako poděkování legendě ještě v jeho životě, se mě to líbilo. ()