Bývalý policista Joe Elkhart je rozhněvaný a nespokojený se svým životem. Potupený falešným obviněním za zločin spáchaný jeho společníky a opuštěný svou ženou kvůli jiného. Jedině talk-show v rádiu je lékem na jeho problémy. FBI ho požádá, aby se svým bývalým partnerem pronikl inkognito do organizace obchodníků s drogami. Akce má však ješte jeden cíl: odhalit v řadách policie lidi, kteří za špinavé peníze pracují pro zločince. Ale vše, co vypadá zdanlivě jednoduché se stává noční můrou pro Joea, který se jako superchladný agent FBI a ilegální drogový car zamotá do komplikované a nebezpečné situace. Dva muži zákona sa postaví proti sobě. (oficiálny text distribútora)

choze odpad!

Titulky uvádí název Heart of stone, IMDB Back in business a český distributor se zase zákeřně pokouší cizopasit na Bosworthově prvním a posledním dobrém filmu, se kterým ho tu přitom vůbec nic nespojuje (zejména ne kvalita). Nudný scénář půjčující si z MIZERů (fet ukradený z policejního skladu, finální honička) bych odpustil, ale tristní nedostatek akčních scén, které jsou tu krátké a pohříchu nezajímavé, ne. A hrdinovy hovory s psycholožkou v rádiu? WTF? ()

Martin741 odpad!

Uz jednicka - Studeny Jako Kamen - nebol ziadny hit, akurat ze po uvedeni filmu par ludi zacalo uvazovat, ze Bosworth bude dalsou akcnou hviezdou, No, nestalo sa. Chlap ani nevie hrat, a takych ludi co chcu prerazit vo filmoch a nevedia hrat, je na mraky. Este je to aj rezisersky spatne a dialogy v strede su nepocuvatelne : 0 % ()

kingik odpad!

Tady jsem nepochytil, o co ve filmu vlastně šlo. Režisér Phillipe Mora byl vždy docela packal, ale vinu na této zkáze, která mimochodem s prvním dílem má společného jen Boswortha v hlavní roli, nenese jen on. Scénář byl asi psaný v kalupu a dopisovaný až na place. Scény na sebe většinou nenavazují, odvyprávět děj je takřka nemožné. Navíc chybí akce, a pokud na ni dojde, je velice špatně natočená. Na filmu jsem neshledal zhola nic zajímavého. Bosworth se po celou dobu tváří jakoby z jiného světa. V černých číslech je právem. 0% ()

Lacike

Dalsi akcniak, kde toho hlavny hrdina viac nakeca ako nastriela. A ked uz konecne dojde na nejaku akciu, tak tiez nestoji za vela. No a Bosworth tu hra neskutocneho natvrdleho trubiroha, ktory si naviac musi liecit svoje mindraky s radio psychologickou. Fakt zly vtip rovnako ako cela neskutocne nudne prevedena zapletka, ktora vykrada Mizerov. Jedna hviezdicka za slusneho zaporaka, ktoreho stvarnil Brion James. 1/10. ()

otík

Někdo si řekl, že natočí za levný peníz něco jako Mizerové, obsadil do hlavní role tehdy docela známého béčkaře Briana Boswortha, přidal k němu černocha, do rukou jim dal zbraně a myslel si, že to bude docela zajímavé. Opak je pravdou. Naprosto špatně natočená, vymyšlená i zahraná cosi jako akční komedie patří tak akorát na smetiště filmových dějin. Příběh je děravý až běda, když už přijde na přestřelku, je zmatená a špatně nasnímaná, Bosworth se stále tváří jak idiot a evidentně neví, co hrát. A něco k ději? Bosworth jako opravář a bývalý policista se zaplete se svým bývalým kolegou do obchodu s drogami, pozná novou dívku, všechno přežije a ještě získá snadný prachy. A za co jedna hvězda? Snad za ty nechtěně vtipně trapné scény, jinak je to za čistou nulu. ()

• Herec Brian Bosworth hrál i v předchozím filmu Studený jako kámen (1991), avšak tehdy se objevil jako jiná postava. (mzss1)