Renáta čelí neistej budúcnosti potom, čo sa Gordon dostane do problémov so zákonom. Corey pozve Jane na rande pod zámienkou spoločného "tréningu." Po náročnom terapeutickom sedení s doktorkou Reismanovou sa Celeste rozhodne s Mary Louise otvorene prebrať jej vzťah s Perrym. Do mesta prichádza matka Bonnie - Elizabeth. Ed konfrontuje Madeline ohľadom jej tajomstva. (HBO Slovakia)

castor

Každá z nich je úplně jiná, a přesto jsou velmi dobré kamarádky. Uzavřená a hloubavá Jane, zasněná a z uplynulých událostí deprimovaná Celeste, úzkostlivá hysterka Renata, kamkoliv nos strkající Madeline i většinou chápající, ale nyní hroutící se Bonnie. Furt jsem čekal, kdy to přijde. A ono úplně nepřišlo. Nicole Kidman zatím tahá za nejzajímavější provaz, své herecké kvality předvede i Laura Dern („Já nechci nebýt bohatá!“). Na scéně se po slídící Meryl Streep objevuje další z matek se svými radami, zatím ale nijak zajímavě neoťukáváme dobré mravy. Pořád je to pochopitelně nadprůměr, ale zatím ty rozhovory odposlouchané ze života úplně nefungují. ()

silentname

Tak toto je už niečo iné, než prvý diel. Všetky dejové línie sú zaujímavé, highlighty si tu podľa mňa kompletne vzala Nicole Kidman. Scénka, kde vybehne na svojho syna Maxa a scénka u poradkyne sú podľa mňa dve najlepšie momentky série. No rovnako zaujímavé je vidieť Bonnie s jej mamou a Maddy s Renatou nebudú mať tiež zrovna na ružiach ustlané. Okrem toho je tu ešte aj skvelá momentka v súdnej sieni, kde bude Renata mať trošku haluze. To čo prvý diel nespravil, tu sa podarilo. ()

Anderton

Druhá séria sa pokojne mohla volať Secrets and Big Little Lies, bolo by to originálne, vtipné a výstižné. Krimi zápletka takpovediac sériu nakopla, pričom v ústrednej traume z minulosti sa tu ide takmer až do bergmanovsko-bunuelovských rovín, uvidíme, čo sa z toho vyvinie. Ako vidno, celý feminizmus ide stranou, ak ide o vášho syna, nech bol násilníkom aký chcel. Tvorcovia sa začínajú vyberať tým správnym smerom a som zvedavý, či to bude pokračovať ďalej. ()

Necrotongue

Děj druhé epizody šel proti prvnímu dílu kvalitativně nahoru a mé hodnocení s ním drží krok. Za celou dobu se v této části nestalo nic velkého, ale všechny ty malé záležitosti jsou výborně propracované, tvůrci znovu dokázali dodat příběhu kvalitní atmosféru a já jsem se fakt bavil. ()