Narušiteľ

• Česko Narušitel (viac)

Mladí manželia Scott (Michael Ealy) a Annie (Meagan Good) si kúpia vysnívaný dom v Napa Valley v domnení, že našli dokonalý domov na založenie rodiny. Keď sa k nim však muž, od ktorého nehnuteľnosť kúpili, výstredný vdovec Charlie (Dennis Quaid), začne potajomky vkrádať a narúšať im život, pojmú podozrenie, že sa za rýchlym predajom skrývajú temné úmysly... (TV Markíza)

SeBig odpad!

Já jsem zase šlápl totálně vedle. Do hovna. To byla taková píčovina. Quaid je komickej stejně jako ty "jumpscary", hlavní pár hrdinů totálně nevýrazný, vůbec mě nezajímal jejich příběh ani jsem se nebál o jejich životy a vlastně mi tady v tomhle filmu bylo všechno těžce u prdele a už jsem chtěl ať to skončí pls. ()

Morholt

Bílý psychopat s červenou kšiltovkou terorizuje černý pár, který představuje mokrý sen všech liberálů. Proč? Režisér nám tvrdí, že je to kvůli domu, jenž byl Donaldův volič nucen prodat, ale všichni víme, že je za tím něco jiného. V tomto ohledu to bylo tak okatě blbé, až to bylo zábavné. A nejspíš to bylo to nejzábavnější na celém filmu, protože příběh je rutinní a tak zoufale neoriginální, že už to asi ani víc nejde. Nicméně Quaida to baví a celkem to odsýpá, takže se na to dá bez větších problémů dívat. Nicméně na víc jak průměr to nestačí. 50% ()

Arsenal83

Dennis Quaid sa posledné roky pekne hral s čoklom v Psej duši a už mal asi toho dosť, pretože tu od prvého záberu strieľa ako blázon. Nakoniec to trochu vyzerá ako vtip, ale on bláznom v skutočnosti je. Herecky to však dáva veľmi hore, až by som povedal že to bol mega výkon a vo vážnej dráme kľudne aj na oscara. Namiesto vážnosti sa tu však nájde aj dobrá zábava, príbeh je tuctovejší, ale na thrillery tohto typu nepotrebujete veľa. Celkovo je to úplne v pohode film, len ho netreba brať ako nejaké vážne krimi. ()

SOLOM.

Narovinu říkám, že kdyby tam nehrál Dennis Quaid, zřejmě by tento film dopadl o dost hůře. Tohoto herce mám docela rád a svým výkonem mě nezklamal ani tentokrát. No on byl vlastně taky tím nejlepším, co nám tento thriller říznutý „home invasion“ nabídl. Kostra filmu totiž zrovna moc originality nepobrala, až na závěrečnou cca dvacetiminutovku se moc nepovedla ani samotná atmosféra. Tuctový příběh totiž neměl moc příležitostí, jak někoho pořádně překvapit, natož pak vyděsit. Cvrlikající manželský pár mi taky nebyl zrovna moc sympatický, takže jsem si spíš vychutnával vcelku pěkné prostředí a starý dům, kde se převážná většina příběhu odehrávala. Šmírování sousedů potřebuje proložit nějakou pořádnou atmosférickou momentkou, nebo alespoň stupňujícím se terorem, ale ten přišel až s máchnutím sekery v poslední třetině. Od té chvíle si ale Deon Taylor alespoň částečně vylepšil reputaci, protože se konečně začalo něco dít. Ve vzduchu bylo cítit mírné zlepšení a finální události v domě výrazně zvýšily v mých očích renomé celého filmu. Dennis Quaid se proměnil v toho správného psychopata a nebýt té husté omáčky plné „klišé“, možná bych se nakonec přiklonil i k tomu průměrnému ohodnocení. Jenomže Narušitel si jej prostě nezaslouží. Podobných filmů existují mraky, no a spousta z nich má rozhodně lepší kvalitu. 40% ()

tron

Kvalitný stalkerovský triler, ktorému trochu ubližuje nemastná neslaná ústredná dvojka, ale našťastie to príliš nevadí, lebo skóre následne značne vylepšuje parádne psychopatický Dennis Quaid (ktorému zjavne bolo smutno za Vidieckym sídlom z r. 2003), viacero značne nepríjemných scén a prekrásna výprava na prvý pohľad neskutočne idylického domu s prekrásnym pozemkom, na aký by väčšina z nás nezarobila nie že za jeden, ale ani za tri životy. Scenárista David Loughery pred dvanástimi rokmi už jeden stalkerovský triler napísal, Nebezpečného suseda so Samuelom L. Jacksonom, ale toto je lepšie. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (viac)