Bojovnice Adora objeví magický meč – a taky to, že je legendární hrdinkou jménem She-Ra. Přidá se k Rebelii, její nejlepší kamarádka ale zůstává na straně zlé Hordy. (Netflix)

Recenzie používateľa Tarlom k tomuto seriálu (4)

She-Ra a princezny moci (2018)

Kdo by řekl, že seriál s princeznami bude tak fajn? Je to překvapivě vtipné, originální a některé postavy včetně hlavní hrdinky mi jsou velmi sympatické. Líbí se mi i to, že ani „padouši“ nejsou úplně černobílí (byť tak někteří ze začátku můžou působit). Navíc sci-fi a fantasy prvky mi často přišly zajímavé a není tady nouze o emocionální scény. Popravdě málokterý seriál na mě emočně dokázal tak zapůsobit. Svůj podíl na tom zřejmě má i krásný soundtrack. Pokud bych něco měl vytknout, tak to, že scénáristé myslím někdy až příliš tlačí na pilu se zdůrazňováním síly přátelství, které občas jde na úkor kvality příběhu. Také mi moc nesedla postava Swift Winda, který mi většinu času co byl na scéně přišel otravný. Celkově ale paráda a doporučoval bych se nenechat odradit nálepkou „dětského" nebo „holčičího" seriálu a She-Ře alespoň dát šanci. ()

Série 1 (2018) (S01)

Překvapivě vtipná animovaná paráda s často sympatickými postavami a pořádnou dávkou emocí. K tomu se příběh odehrává v docela zajímavém fikčním světě o jehož fungování se divák postupně dozvídá víc a vše doprovází dost povedený soundtrack. ()

Série 2 (2019) (S02)

Možná o něco slabší než první série, ale pořád se našly silné momenty i za mě velice vtipné scény. Příběh je místy trochu předvídatelný a Swift Wind mi přišel docela otravný. Celkově však stále dobrá zábava. ()

Série 3 (2019) (S03)

Zatím zřejmě nejlepší (a výborná) řada. Catra je pořád asi nejkomplexnější postava a ani Hordak už nepůsobí jako plochý generický záporák jako na začátku. Interakce postav obecně tady jsou zajímavé, stejně jako různé nápady. Scénář mi připadá vážně dobrý a v podstatě to je jízda od první do poslední epizody. Závěr za mě byl hodně silný. ()