Stejšn

Jako úplně první jsem viděl německé komiksy. Ty jsme ve druhé a třetí třídě děsně žrali, vůbec nevadilo že jsme nerozuměli textům. Pak kamarád přivezl ze Západního Německa první postavičky a rozběhla se mánie - kdo měl tetičku v Německu, MUSEL aspoň jednu postavičku mít. Já měl čtyři - He-Mana, Skeletora, Tri-klopse a Syklona. Pak se objevil na polském satelitu tenhle seriál a pamatuju si, že jsme chodili k jinému spolužákovi na to po večerech čumět. A opět nevadilo že jsme neuměli řeč. No a nakonec přišel slabý film. Dávám tomu z nostalgie za 3, i když jsem nedávno opět viděl pár dílů a dnešním měřítkem bych tomu musel hodně ubrat. ()

kulyk

A na četná přání nespokojených čtenářů přináším další díl seriálu ,,Copak pustit našim nedospělým zmetečkům, abychom je vyslali do života co nejzábavněji postižené, přinejmenším na duchu". Dnešním favoritem je He-man. Zde tedy recenze, a to taková, jak má být! - Dobro a zlo proti sobě. Klasický kontrapunkt, z tohoto hlediska nepřináší dílo nic nového. Kladný hrdina, sympatický odmasený jedinec v kápi, naráží na řadu protivenství. Za naprostou většinou z nich stojí steroidovaný čičmunda He-man. Víc z toho nevím ani bzdík, poněvadž jsem několik dílů hodnoceného hitu viděl v cirka deseti letech svého věku, a to na zat ajns, tedy ještě ke všemu v nacisštině. Resume: hraju v tom, takže to je dobrý. Jsem tam za debila, tudíž to je blbý. Děkuji za pozornost a případná finanční ohodnocení přijímám od pondělí do neděle v baru Krásný potraty, naturální požitky od nezletilých nepannen pak tamtéž, ovšem po zavíračce a v leže. ()

Slasher

Kultovní “gayest show ever”. Kdysi v polovině devadesátých let mě to zasáhlo na jedné VHS-ce v jičínské školní družině - ona nevím která paní učitelka nebyla blbá a pouštěla to pořád dokola. A dost možná mě spolu-zformovala v tady tohle mačomilný hovado. Ať žije SKELETOR. Přiznám se, opakoval jsem si teď ve třicítce první díl a asi bych se za střízliva už dost nudil. Ale pro radost si pusťte příslušnou epizodu tady toho. ()

backi

Animovaný seriál 80. rokov. Pamätám si, ako sme pobehovali po vonku a hrali sa na He-Mana s mečmi v rukách:) Seriál mojho detstva, ktorý som sledovával na nemeckých staniciach mi zostal hlboko v pamäti, mohol by sa niekde objaviť aj teraz:) Gumovú figúrku zlej kostry z tohto príbehu budem mať doteraz niekde odloženú:) ()