Léto roku 1991. Dospívající Daniel je po otcově smrti poslán k příbuzným na Cape Cod. Když se seznámí s místním drogovým dealerem, začínají mu prázdniny ve znamení obchodování s drogami, dobrodružství a tajného románku. Je to léto, které všechno změní. (Cinemax)

Košoun

Timothée je dokonalý, Maika Monroe mu skvěle sekunduje. Na režisérký a scénáristický debut to není vůbec špatné, film má dobrou atmosféru a osmdesátkový vibe s dobře vybraným soundtrackem (The Modern Lovers!). V poslední třetině se to ale nějak zvrhne a stane se z toho příliš velké drama plné klišé a nepochopitelného jednání postav. Je to škoda, ale vidět se to dá, hlavně pokud máte rádi 80s a Chalameta. ()

theSaint

Je to víceméně skvělé, mohla z toho být malá velká událost pro teen generaci, kterou ocení i dnešní mileniálové. Pozorovat Maiko, jak rozkládá chlapce na atomy, je přímo rozkošný. Má to vše podmanivý cool vibe, správné letní ingredience, ale vše vyznívá do ztracena nedotažením dějové linky- konec je, zdá se mi, až příliš uspěchaný. Film tak zapadne bez většího povšimnutí, což je věru škoda, protože potenciál měl ohromný. ()

samkko

Ze začátku jsem si říkal, jo tohle vypadá na slušných 75%, má to svůj styl, super vizuál luxusní kamerové záběry.. No prostě vypadá to zajímavě. První část (tak prvních 30 minut) jsem si říkal, že tvůrci rozhodně vědí co chtějí. Pak přichází část druhá, která spíše zběhne do takového dramatu (celkem originálního, ale nudného) kde jsem začal pomalu pochybovat. A nakonec to skončí romantikou. No a už v té druhé části máte pocit, že tvůrci nevědí co vlastně chtějí. Konec to potvrzuje. Ovšem musím pochválit a vyzdvihnout vizuální stránku, skvělou kameru a barvy.. Vypadalo to prostě skvěle. Stejně tak i herecké výkony nijak nezaostávaly a mladý Timothy si jistě jednoho dne vyslouží významnou cenu. Hodnocení: PROPERLY RATED 6/10 ()

faraoon

Tak jsem si myslel, že Chalamet je ještě horší než nejhorší hollywoodský herec Driver, ale není. Je neotřesitelně a těsně na druhé pozici. ()

emkon

Asi nejstylovější režijní debut, co jsem kdy viděl. Příjemný retro návrat do devadesátek. Příběh o tom, jak se z tichého slušného chlapce stane největší drogový boss. Jenom škoda toho zpackaného děje v závěru filmu, mohl by to být kultovní film. Timothée Chalamet v hlavní roli je naprosto skvělý. Myslím, že o tomto mladém herci ještě hodně uslyšíme. ()

Niflheim

85 %. Kdybych chtěl hodnocení odbýt, tak napíšu „Drive se středoškoláky“. Bylo by to ale vcelku nespravedlivé, protože Hot Summer Nights kromě žánrové i řemeslné blízkosti se zmíněným Refnovým majstrštykem zanechává i jiné dojmy. Bavila mě „prcičkovská“ a snad i trochu nostalgická letní nálada, a taky přítomnost vypravěče, která je osvěžující a místy odlehčující. Krásní a uvěřitelní, byť občas nedobře hrající lidé. Jistě, dějově nejde o nic originálního, nicméně celá látka je podaná poutavě s feel good atmosférou a hezky dobarvující muzikou. Sice patrně lehce nadhodnocuji, ale opravdu jsem si to až překvapivě užil. ()

Terka_127

Proč mi byl tenhle film utajen a proč jsme ho našli náhodou na streamovací službě? Myslela jsem si, že Timothéeho objevil Guadagnino pro Call Me by Your Name, ale podle všeho tato nezávislá pecka vznikla o pár měsíců dřív. Trochu podobné téma - letní lásky, přesto dost jiné. Za mě skvělý příběh, skvělá hudba, skvěle vybraní herci a do toho ještě super kamera s střih, který si právě hraje se skladbami devadesátek. Tady se hudba střídala podle nálady snad co pět minut a byla to bomba. Timothée opět skvělý a vlastně je to jeho první hlavní role v celovečeráku. Do toho malý vypravěč, který vám je celý film utajen a až na konci se konečně dovíte, jak to vlastně všechno ví. Zápletka s drogami se může zdát, že je nepochopitelná, mně to ale dává smysl, když pochopím Daniela a jeho introvertní smutnou povahu, který se vrhá do léta coby dospívající teenager poprvé bez otce, jehož zjevně hodně miloval a tráví léto na pobřeží u babičky a nikam vlastně nepatří. ()

Vera2613

Veľmi dobrý feel good dráma s mojím milovaným Timothéem a ďalšími skvelými hercami. Musím napísať že pre mňa si Emory Cohen ukradol aj tých pár scén v ktorých bol pre seba. Taktiež soundtrack bol super. 80% ()

curfew77

Coming of age filmy mám poměrně hodně rád, tady to ale navzdory slibným trailerům a mému oblíbenci Chalametovi pranic nezafungovalo. Podivný slepenec žánrů a příběhů nedrží dramaturgicky pohromadě, erotické rádobydusno nedospěje nikam a dějovou linku musí rozčísnout příhodně se dostavivší hurikán, ukázková scénáristická lenost. 40 %. ()

vodkasesemte

ENGINE REVS - Cold-blooded motherfucker Hunter Strawberry wasnt sweating - Wicked. Fucking. Hot - Bad. Cool. - Viděl jsem konec a mně by na pohřeb nepřišel ani kněz. Pravděpodobně by neměli ani moje tělo. Moc se s tím vlastně ani nepočítám – pošlu tam je - Kicked from the school cause he boned Principal Finneys wife in the butt without condom and never called her back - I heard he burned down an ice cream shop - He sold weed to this guy yesterday, and banged his daughter the night before - Nobody was prooud that they knew him - She was biggest fox in 50 miles - Steal a look in her bedroom window - Bazooka Joe - Suck a fucking dick, asshole - Give or take - You are smart little fuck - You are too smart for your own fucking good - Calhoun. Putting the fear of God into anyone - Can you smell mysunscreem? - Maybe we will share another lollipop - Keep dreaming - I have been watching you. Longer than you would be comfortable with knowing - We part ways. No love lost - Amen to that - Getting raped by a skinheads in the showers or – That is exactly what I said - Hey yourself - Fricking cute - You dont know the first thing about me. I know you like ketchup (tenhle film by nemusel mít žádnej plot) - Rád improvizuje - You pencil dick rat-faced little fuck - Čtyři, nepřetáčím to dopředu - Kept dying.got depressing - The choices that we make aint always about us - Upended ()

solisoli

Teenagerský príbeh podľa skutočnosti na prekvapenie slušne prepracovaný, so skvelými hereckými výkonmi, hlavných postáv. Čo je hlavné, že celé prebiehalo v reálnom svetle. Snáď vhodnejšia by mala byť viac atraktívna dievčenská hlavná postava, aj keď Maika svojim výkonom nezaostávala. Záver, ak mal nadviazať na celkove pôsobivý dej, ani inak nemohol skončiť, čo rozhodne pridalo na autenticite celého príbehu. ()

Dominator787

Ze začátku jsem si říkal, jaký je to béčko, co si hraje na kvalitku. Tak od půlky jsem změnil názor, ta atmoška je dokonalá, nevídaná.. No a ještě to podtrhujou ty songy. ()

Vito_LePour

Další parádní film o tom, jak to končí, když začnete a nechcete nikdy skončit. A ze všeho se snažíte vylhat. Za mě výborně natočené, po té co se film rozjede, drží fantasticky napětí až do úplného konce, který je za mě zvládnutý též naprosto perfektně. Do toho velice solidní soundtrack a parádní herecké výkony. Chalamet dokazuje v každé roli, ve které jsem ho viděl, jak talentovaným je hercem. ()

taibrek

zase to az na taku nudud nevidim. dej nenudi, mno zaver sklame. Mohol by to byt super film, keby sa im podarilo nejakym podivnym sposobom z toho na koniec vykorculovat, napriklad vyuzit tu burku vo svoj prospech. To sa zial nestane, ale vyskoci v okne rozpravac pribehu, ktory je najaky podivny chlapec... ()

Dawe2

70% zaokrouhleno nahoru za skvělou hudbu, dobovou atmosféru a základ podle skutečných událostí. Herecky hlavní postava výborné, ostatní velmi slušné výkony. Příběh nenadchne ani neurazí, asi se to takhle podobně stalo, tak s tím těžko něco dělat :-). ()

PepusGi11._

Po dlouhé době fakt drama,ktery sem uplně hltal a strašně si přál,aby nebyl ještě konec....Po skončení,když jeli titulky,sem čuměl do stropu a přemyšlel...Fakt pecka...A Maika...Bože.... ()