Každý si představuje léto trochu jinak než Daniel (Timothée Chalamet), který vzal brigádu na benzínce a nudnou šichtu mu jednoho dne změní drogový dealer utíkající před policií. Daniel mu pomůže a dostane se do světa plného hloupých gangsterů, lehkých holek a násilných feťáků. Uvědomí si, že je toho na něj moc, anebo si to nechá přerůst přes hlavu? (ARI50)

POMO

Něco v tom soukolí postav drhlo. Především mu chybělo hmatatelné přátelství mezi klukama, na kterém se malo stavět to naokolo. Zamilovat se do holky může každý, to ho ještě nedělá morálně kvalitní a divákovi blízkou postavou, hodnou starosti o ní. A cool střih, filmové odkazy ani šlágry z přelomu osmdesátek dramatickou hloubku filmu nedodají, pouze ho udělají šmrncovnějším. Zaměření na hned dvě romantické linky, které odstrčí bokem gangstry a drogy, je přílišné a prvoplánové. Funkčně sladit krimi drama s romancí vyžaduje šrouby navíc (Baby Driver, True Romance). Ale nenudil jsem se. Na Maiku Monroe z It Follows se kouká dobře, a vůbec herci jsou zde vybraní povedeně ikonicky. ()

EvilPhoEniX

Moc příjemné feel good retro drama o introvertovi, který se spřátelí s největším frajerem z celé školy a začnou dealovat trávu. Z plachého chlapce se postupně stává jiný člověk toužící po více penězích, začne randit s největší kočkou města a získává sebevědomí, ovšem jedná se o byznys, kdy štěstí kvete pouhou chvíli. Skvělý výběr herců, solidní Thomas Jane v roli šerifa, cool hlášky a narážky na filmy ( Terminátor!!), příjemná retro atmoška a osudové finále. Překvapení obrovské. 80% ()

Davies182

Vlk z Wall Street pro dvanáctiletý děcka se všema myslitelnýma kladama i záporama, který si jen k tomu přívlastku dokážete představit. Timík pochopitelně výbornej. ()

pepo

V retro feel good rovine to aj vdaku super hercom funguje vyborne. V tej dramatickej to vsak uz trochu drhne. Velmi slusny, no mozno az prilis ambiciozny debut. 7/10 ()

Killda

Film, který si získal mé srdce, ale přesto nakonec zklamal. Precizně stylizovaná podívaná, které se díky skvělým hereckým výkonům skutečně vryje pod kůži. Jenže co z toho, když posledních pět minut vyprávění shodí vše co film budoval. Achjo... 6,5/10. ()

Dunadan

Veľmi fajn záležitosť, ktorú ťahajú najmä cool herci, retro atmoška a super soundtrack. A aj keď mi záver príliš nesadol a samotný príbeh by si zaslúžil o čosi viac pozornosti, rozhodne ide o slušnú nenápadnú jednohubku. 7/10 ()

Košoun

Timothée je dokonalý, Maika Monroe mu skvěle sekunduje. Na režisérký a scénáristický debut to není vůbec špatné, film má dobrou atmosféru a osmdesátkový vibe s dobře vybraným soundtrackem (The Modern Lovers!). V poslední třetině se to ale nějak zvrhne a stane se z toho příliš velké drama plné klišé a nepochopitelného jednání postav. Je to škoda, ale vidět se to dá, hlavně pokud máte rádi 80s a Chalameta. ()

Vikyy98

Kdyby si film zachoval feel good vlnu po celou dobu, tak by to dle mého zarezonovalo víc. Bohužel se to zhruba v polovině přehoupne na dramatickou linku, která však dobře negraduje a divák hlavnímu "hrdinovi" přestává fandit, protože se v jakékoliv težké chvíli zachová jako největší slaboch. ()

theSaint

Je to víceméně skvělé, mohla z toho být malá velká událost pro teen generaci, kterou ocení i dnešní mileniálové. Pozorovat Maiko, jak rozkládá chlapce na atomy, je přímo rozkošný. Má to vše podmanivý cool vibe, správné letní ingredience, ale vše vyznívá do ztracena nedotažením dějové linky- konec je, zdá se mi, až příliš uspěchaný. Film tak zapadne bez většího povšimnutí, což je věru škoda, protože potenciál měl ohromný. ()

Vera2613

Veľmi dobrý feel good dráma s mojím milovaným Timothéem a ďalšími skvelými hercami. Musím napísať že pre mňa si Emory Cohen ukradol aj tých pár scén v ktorých bol pre seba. Taktiež soundtrack bol super. 80% ()

samkko

Ze začátku jsem si říkal, jo tohle vypadá na slušných 75%, má to svůj styl, super vizuál luxusní kamerové záběry.. No prostě vypadá to zajímavě. První část (tak prvních 30 minut) jsem si říkal, že tvůrci rozhodně vědí co chtějí. Pak přichází část druhá, která spíše zběhne do takového dramatu (celkem originálního, ale nudného) kde jsem začal pomalu pochybovat. A nakonec to skončí romantikou. No a už v té druhé části máte pocit, že tvůrci nevědí co vlastně chtějí. Konec to potvrzuje. Ovšem musím pochválit a vyzdvihnout vizuální stránku, skvělou kameru a barvy.. Vypadalo to prostě skvěle. Stejně tak i herecké výkony nijak nezaostávaly a mladý Timothy si jistě jednoho dne vyslouží významnou cenu. Hodnocení: PROPERLY RATED 6/10 ()

solisoli

Teenagerský príbeh podľa skutočnosti na prekvapenie slušne prepracovaný, so skvelými hereckými výkonmi, hlavných postáv. Čo je hlavné, že celé prebiehalo v reálnom svetle. Snáď vhodnejšia by mala byť viac atraktívna dievčenská hlavná postava, aj keď Maika svojim výkonom nezaostávala. Záver, ak mal nadviazať na celkove pôsobivý dej, ani inak nemohol skončiť, čo rozhodne pridalo na autenticite celého príbehu. ()