Čo sa stane, keď dieťa z iného sveta pristane na Zemi, ale namiesto toho, aby sa stalo hrdinom, pretvorí svoje superschopnosti v zlovestné činy? (Itafilm)

Miro.boc odpad!

Z hororom to nemá absolútne nič spoločného .... Je to taký anti superman, ktorého keď niekto naštve, tak ho zabije .... rodičia ho našli po páde nejakého kozmického modulu, a ten je aj jediný čo ho môže zraniť .... pokiaľ ste videli ľudia supermana, tak už tento film pozerať nemusíte, je to akási anti paródia na to, a fanúšikovia hororov, budete veľmi sklamaný z tohto diela .... ja som len odrátaval minúty kedy to konečne už skončí, čakal som niečo úplne iné ... ()

BStone

Poměrně povedený horor o jednom (ne)čekaném přírůstku do rodiny. Relativně zajímavý námět, slušné zpracování i pár opravdu dobrých scén dělá z tohoto filmu celkem příjemné překvapení. Rozhodně výrazně lepší než třeba "Sestra" nebo "Potomek". Prostě superhero trochu jinak a lépe. Snímek lze doporučit především rodinám, které chtějí děti za každou cenu... 65% ()

sadsammy

Nový žánr superhrdinský horor je fakt skvělý, to je asi jediné o co jsem snila hodně dlouho. Ale bohužel se režiserům moc nepodařilo z tohoto udělat něco ohromujícího a dechberoucího. Koukala jsem s převelikým zájmem, protože jsem se docela těšila na tenhle film, ale se mé očekávání nesplnily. Dávám tomu tři hvězdy kvůli pěknému námětu a dobré hře herců. Jako od samého záčatku se očekavalo něco pozoruhodněho, zápletka je hold zajímavá, ale upřímně koncovka mě přišla příliš slabá a blbá. Diky scénaristům a režiserům za snahu vypracovat nějaký nový zánr a snad to budou rozvíjet dál. ()

lineker

Zbrklé, křečovité utíkáni k cíli se slušným příběhovým potencionálem. Bohužel ne příliš dobře zvládnuté filmové řemeslo mělo za následek, že film působí jako o fous lepší televizní dílko, které je určeno k rychlému zapomnění. ()

PORTER44

Takoví slabý sci-fi horor,vraždící kluk který spadne z nebe v kosmické lodi ujme se ho rodina kterou pak zabije,vypadá jako by měl schízu ,přeskočí mu a zabíjí.Efekty nic moc,herecké výkony taky slabota. ()

Blackcream

Parádně neotřelé téma až se divím, že to někoho nenapadlo dřív. Temný Superman, kterému cvakne v bedně a již odmala začne rasovat "rodné" městečko? Sem s ním. Sympatické též bylo zpracování, že se nebáli trochu té krve (ta utržená čelist a k tomu ty čvachtavé zvuky - well done). Horor to sice není a ani být nemůže, když hlavní postava musí procházet probuzením s testováním svých možností. A divák to testování musí vidět, ale sci-fi thriller na 100%. Jen víc takovýchto nápadů i zpracování. ()

niobisoft

Dlouho jsem žádný horor neviděl a asi ani neuvidím, tento film mě přesvědčil o tom, že tento žánr jde zcela mimo mě. Něco tak předvídatelného dopředu jsem už dlouho neviděl, i přes to, že myšlenka filmu není vůbec špatná. Bohužel to dopadlo opravdu tragicky. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chci dělat dobro, mami..." Superman v žánru, jakým je slasher! Já vím... Zní to dost nemyslitelně. Přesto se to tvůrcům povedlo. Bezdětní manželé najdou na kansaském venkově ztroskotanou vesmírnou loď a v jejích útrobách nemluvně, zabalené do červené deky. Takže zpočátku podobná strukturá, kterou má příběh o Supermanovi. Po 12 letech chlapci cvakne v bedně a začne rasovat rodné městečko. Do paměti se mi zapsali zvráceně násilné scény, jako například ta utržená čelist. Sympatické zpracování, kde se nebáli trochu té krve. V originálním námětu, jak by fungoval Superman coby hororová postava. - 100%. ()

Kujava

Superhrdinský horor: zajímavý, svěží a inovativní žánr. Jen škoda, že zpracování je dost špatný a nepromyšlený. První půlka, mě utvrzovala v tom, že udělím odpad. Nakonec mě film překvapil a nepřišlo mi to zas tak hrozný, ale přes noc se mi to rozleželo v hlavě a hrozný to je. Scénář tupý, dialogy debilní, herci nesympatičtí, lekačky žádný, atmosféra nulová. Zlá verze Supermana byla v každé scéně na přes držku, ale nebyl by dobrý nápad to udělat, jestli nechcete mít ugrilovaný ksicht jeho laserovými oči. Dvě hvězdy dávám, za bohužel neúspěšný pokus zpracovat nový žánr, písničku od Billie a dost slušný gore (utržená čelist, vypíchlé očíčko) mňamka! SPOILER: škoda, že ho matka na konci neprobodla, aspoň by se neuvažovalo o pokračování. Viděl jsem a stačilo. 30% ()

Rumplcimprca

Naprosto zapomenutelný film. Nepřináší vůbec nic nového, zábavného ani děsivého. Dunn je nesympatický od pohledu, to se celkem povedlo - toho může mít ráda opravdu jen ,,matka´´, ale jinak zbytečný film a ztráta času, vyloženě jalové. ()

bonsetti

Dalo se na to koukat, i když to hodně místama bylo takový naivní. Kupodivu jsem to dokoukal/proklikal do konce, zajímalo mne, jak to dopadne. ()