Atlet roku 2018

Česko, 2018, 70 min

Réžia:

Petr Soukup

Účinkujú:

Monika Absolonová (moderátor), Aleš Háma (moderátor)

Slavnostní předávání cen nejlepším atletům roku 2018 uvádějí Monika AbsolonováAleš Háma. (Česká televize)

filipvrbik

Ne úplně povedené, i když to Háma celkem zvládl a hudební čísla ušla, tak pro ty, kteří nemají rádi atletiku a atlety neznají to muselo být nezáživné...Jako letos anketa trochu slabší rok v seniorské kategorii (Evropa, bez zlata), ale první pětice zaslouženě na vrcholu a Nikola si to zasloužila.. P.S. Anežka Drahotová by se měla přihlásit na Miss ()

KM Phoenix odpad!

Vše podstatné tu již napsala Ancet, já jenom dodám, že Hámova úvodní píseň se tučně zapsala do zlatého fondu českého bizáru. ()

raduna01

Monika rodí, Háma to zvládl. Potěšila úvodní píseň atletek a sympatický byl i výběr účinkujících Lenny, Kristína, Mirai, Anna K., Olga Lounová. Nikola Ogrodníková zaslouženě první. ()

boni

Servilní standard udílení obdobných sportovních cen, který rozhodně nemůže zachránit ani pateticky úsměvné vystoupení nehezkých sportovkyň v roli zpěvaček. Dvě hvězdy dávám za Aleše Hámu, protože je prostě příjemné si pustit něco, co vyžaduje moderátorskou účast a je jedno jestli u nás nebo v zahraničí, a zjistit, že tam není zoufale nevtipný Libča Bůček. A to je v poslední době téměř nadlidský úkol, neb Libor asi všechny uchvacuje svými nespornými kvalitami a nasere se úplně, ale úplně všude, a tím nasere mě. ()

Ancet odpad!

"Hrc prc." "Ať tě posere pes." ".. chůze jak po kefíru.." To a mnohem víc uvidíte v pořadu, který má oslavovat českou atletiku. Gratulujeme Alešovi Hámovi a přejeme Monice Absolonové šťastný vrh. Ps: Hudební produkci snad ani netřeba komentovat. ()