Atlet roku 2016

(relácia)
všetky plagáty

Přímý přenos slavnostního vyhlášení ankety Atlet roku 2016 z pražského hotelu Ambassador – Zlatá Husa, se na obrazovkách České televize objevuje pravidelně, již od roku 2001. Tradiční vyhlášení, díky němuž se veřejnost dozví pořadí desítky nejlepších atletů, stejně jako trenéra, objevu a juniora roku 2016, doplní Jana Kirschner s kapelou, Lenny, Hana Zagorová, Karel Gott a Michal David. Slavnostním galavečerem diváky provedou lety prověření moderátoři Aleš Háma a Monika Absolonová. (Česká televize)

raduna01

Poosmé Bára, ale to letos nebylo žádné překvapení, jediná dokázala přivézt placku z Ria. Zuzce se letos moc nedařilo, oštěpaři měli vrchol taky jinde a tak nám druhý skončil sympaťák Kudla a třetí Pavel Maslák, který je na Evropě dobrý, ale svět ten je úplně někde jinde. Pojedenácté se moderování chopila dvojice Háma-Absolonová a ač se snažila jak chtěla vyloudit z některých atletů nějaké slovo (Železný, Veselý ..), to prostě nešlo. Ale jinak je tahle dvojka v pohodě a je vidět, že i samotní atleti je už berou. Závěrečná píseň Pár přátel stačí mít, s upraveným textem s narážkami na Báru, Zuzku a Kudlu mi připadala tak nějak narychlo spíchnutá, protože i v ofic. programu figuroval Gott, ale ten nakonec nebyl, takže museli nejspíš narychlo povolat náhradníka Davida. ()