Atlet roku 2011

(relácia)

Přímý přenos slavnostního předávání cen nejlepším atletům roku 2011. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Všem atletům kteří nás skvěle reprezentují gratuluji a přeju co nejvíce úspěchů i nadále. Společně s hokejisty a Petrou Kvitovou mi dělají docela radost. Nicméně kvalita tohoto galavečera teda nic moc. Ještě že to alespoň není taková blbost jako Slavík. Tady to mají ocenění opravdu zasloužené… ()

Chajimwitz

Různé ankety o sportovce roku,ať už jde o fotbalisty,tenisty,lyžaře,atlety,hokejisty atd. , jsou jediné pořady,kde můžeme spatřit hned několik opravdových celebrit.Tím mám samozřejmě na mysli oceněné sportovce,kteří se svojí každodenní dřinou někam propracovali a něčeho dosáhli a kterým zadarmo nikdo nic nevěnoval,nikoliv parazitující moderátory. ()

MTHRFCKR odpad!

Došlapy, přešlapy, Absolovinky ... Šílenost, prvních 10 minut stačilo pro odrazení sledování zbytku. Informace o vítězích si raději přečtu zítra v novinách, než vyšlukovat tuto trapárnu až do konce. ()

• Nejvyšší počet získaných titulů drží Helena Fibingerová a Jan Železný, kteří zvítězili sedmkrát. Šest prvenství získali Ludvík Daněk, Imrich Bugár a Jarmila Kratochvílová. Stejně tak rekordmany v počtu titulů v anketě Atlet roku, ovšem již samostatné České republiky, jsou oštěpař Jan Železný a oštěpařka Barbora Špotáková, oba získali do roku 2012 shodně šest ocenění. (Paity)
  • Dvojice moderátorů Aleš Háma a Monika Absolonová mají akci Atlet roku téměř předplacenu. Společně uvádí tento sportovně-zábavní pořad věnovaný nejlepším atletům České republiky nepřerušovaně od roku 2006. (Paity)
  • Konečné pořadí ankety Atlet roku 2011 byly včetně bodů následující. 1. Barbora Špotáková 1313, bodů 2. Jaroslav Bába 1113, 3. Zuzana Hejnová 825, 4. Denisa Rosolová 807, 5. Petr Svoboda 782, 6. Vítězslav Veselý 771, 7. Jiřina Ptáčníková 528, 8. Roman Šebrle 305, 9. Pavel Maslák 176, 10. Kateřina Cachová 166, 11. Jarmila Klimešová 109, 12. Jan Kudlička 72, 13. štafeta 4x400 metrů žen (Rosolová, Bergrová, Bartoničková, Hejnová) 67, 14. Pavla Schopná 45, 15. družstvo žen v běhu do vrchu (Schorná, Sekyrová, Metelková) 43, 16. Jakub Holuša 42, 17. Lucie Škrobáková 41, 18. Jan Marcell 22, 19. Lucie Pelantová 10, 20. Petr Frydrych 9, 21. Adam Sebastian Helcelet 8, 22. Kateřina Šafránková 4 a 23. Petr Pechek 2. (Paity)