Tvůj syn

Rozzuřený otec je připravený na odplatu. Někdo přece bezdůvodně napadl jeho syna a ten teď v nemocnici bojuje o život...  Když skončí Marcos (Pol Monen) v kómatu kvůli napadení neznámými pachateli a policie nepracuje tak, jak si jeho otec Dr. Jimenéz (Jose Coronado) představuje, rozhodne se, že si pachatele najde sám a postará se o to, aby trpěli stejně tak, jako jeho syn. A to bez ohledu na důsledky. Jenže jak až daleko je ochoten zajít, aby zjistil pravdu? (Tejkina)

klukluka

Má to pěknej vizuál, ale celý to stojí jen na tom, že spolu ty lidi málo mluví. Včetně tech úplně nejbližších- otce s dcerou. Nad údajnou neochotou konat ze strany španělské policie se snad raději ani nebudu zamýšlet- to mi přijde naprosto absurdní, jak to tady vykreslili. Kdyby tyhle dvě věci zafungovaly tak, jak si představuju, že obvykle fungují v reále, tak by se nerozjela ta spirála násilí, o které ten film pojednává. Buď je to přiznané sci-fi, nebo si potřebuju představit, že se to takhle mohlo odehrát. O Tvém synovi ani jedno z toho neplatí. Takže za mě NE. ()

Disease

Drama s kriminální zápletkou, které připomíná staré francouzské nebo italské kousky. Pomalu ale jistě se dostává k tušené pointě, ale to zpracování je parádní. ()

petikacka

Styl vyprávění byl příšerně nudný, pomalý a někdy až nelogický. Jasně, že touha po pomstě je logická, ale tady to pan doktor kapánek přehnal a přešel na druhou stranu barikády odkud už není návratu. Kdyby to mělo svižnější tempo a ne tohle uspávací, tak bych dala 4*. Takhle je to za mě 65% ()

yvona

Neskonalá nuda po celých 3/4 filmu, nelogický scénář, pak nějaká akce a zase nudný konec. Jestli tohle má být psychologické drama, tak já jsem Johanka z Arku. ()

Rathalos

Tvoj syn je perfektna spanielska psychologicka drama/thriller s vybornymi hereckymi vykonmi,skvelou dusnou atmosferou a v zavere s absolutne necakanym rozuzlenim i zvratom zaroven,az som mal zimomriavky po celom tele,viac takychto filmov a budem nadseny...:-) ()

AloeB

Po Contratiempu se José Coronado vrací do role jiného otce, který bere pomstu do vlastních rukou a když ne tak sofistikovaně jak před tím, tak alespoň se stejnou vervou a drsností. Zpočátku monotónní a trochu nudné drama nabírá na obrátek poté, co se truchlící Jimenéz rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a navzdory případným civilizovanějším řešením chce syna pomstít. Takto zní děj filmu poněkud slabě a lze dát za pravdu, tímto by mě Tu hijo nezaujal. Ale závěrečné odhalení dává najevo, že příběh tiene cojones a nic není tak jednostranné jak se může jevit. Závěrečná scéna pak dokonalým způsobem upevňuje nespravedlivé vyznění filmu. ()

clara.bow

Celý film oplývá napětím, které by divák skoro nečekal. Solidní drama s vyvrcholením nečekaného. Osobně bych se také snažila o potrestání násilníků, ale jak známo mince má dvě strany,  a neb nic není jen bílé a nebo černé a na závěr, rodič se musí zákonitě zeptat sám sebe...jak dobře znám vlastní děti? ()

pushover

Tváří se to jako standardní revenge thriller, ale konec vás vyvede z omylu. Výborně tísnivá atmosféra a tichý hlavní hrdina fungují bezchybně. ()

ŠpetaMarek

José Coronado má prostě charisma, což už dokázal ve snímcích Paula Oriola. Celý film je revenge flick natočený Aronofskeho stylem ala "hlavni hrdina nesleze z plátna". U mě dobrý, škoda, že to na Netflixu zabíjí zařazením mezi drama a popisek tomu též reklamu neudělá. ()

Solverino

Hodně předvídatelný děj, strašně pomalu natočené (to je asi "umělecké", ale zbytečně to natahuje stopáž a film chvílemi nudí). Jinak to není úplně špatný, na konci ale zůstává spousta otázek nevysvětlených, děj je neřeší. Hmmm, pouze průměr. ()

Lucbric

Film se chvilkami vleče, ale náhle nabere rychlý spád. Na konci filmu se dozvíme rozuzlení, které nikdo nečekal. Nezlobila bych se, kdyby natočili ještě dalších 5 min a dotáhli film do úplného konce :) jinak skvělé psychologické drama! ()

DonBraso

José Coronado one man show. S ním tenhle film projedete jak nůž máslem. Příběh už úplně nepřekvapí, ale nechá v závěrečný scéně dost na to, že syn je syn. Atmosféra činu, který divák čeká je správná treda do černého a jako bonbónek jsem tu měl krásnou Ester Expósito známou hlavně ze seriálu Élite.85% ()

rigby

Komorní drama, které se vyvíjí velmi zvolna, a proto je docela obtížné ho sledovat. Navzdory tématu a ději rozhodně neočekávejte akční scény. ()

Saxos

Přesně vystihující opičí lásku ke svým dětem. Moje děti jsou svaté, hodné, nefetující, všechno okolo sebe milující, atd., Tak pro ně udělám vše. Pan MUDr. byl stejně břídil, mohl si přečíst nějakou knihu nebo se podívat na film a pak se teprve vrhnout do víru zločinu. Závěr: doporučuji. ()

Grázl83

Strašné pomalý děj, který nedokáže udržet pozornost. Pan doktor pořád někde jezdí autem a někoho sleduje. Spousta otevřených a neobjasněných dějů (např. co ten najatý ranař?, Policie?) A závěr? No, docela hloupý. ()

Hoffmanos

Chuť po pomstě ovládně rozumného a racionálně uvažujícího člověka, a né zrovna všechno jde podle plánu. Ovšem zdrcující pravda z něj udělá rovnou tupé ignorantské hovado. ()

Troniq

Vyhrocený a zároveň i zvláštně tichý snímek, co se valí jako lavina, kterou sledujete přímo z úpatí kopce. Pomalu se to celé zahřívá, ale otáčky které to nabere jsou neuvěřitelné. Divák se postupem času přes plátno skoro udusí v závalu vzteku, nenávisti, urputnosti a vlastně i v lásce. Závěrečné minuty jsou těžko zapomenutelné. Nejsilnější na tom celém však je to, že i přes kotrmelec, co snímek v závěru ukáže, naprosto soucítíte a rozumíte, co rodič cítí, a to i když nemáte děti... ()

premeny

Nie krimy, nie thriller nie horor. Ale dráma ! Čo film len povyšuje. Že nie dostatočne odsýpa ? To je len dobre ! Je čas na psychologiu , atmosferu, emocie . ()