Päťdesiat odtieňov čiernej

• Česko Padesát odstínů černé (viac)

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? (Bontonfilm SK)

Sesh odpad!

Parodie mám rád, ale tohle byl opravdu propadák. Za celý film jsem se zasmál asi 3x. Film byl plný trapného vulgárního humoru, nic víc z něho vymačkat prostě nešlo. ()

DJMaroko

Marlona Wayanse mám strašně rád od filmu Nevyhrožuj. Tady mě opět nezklamal o filmu jako takovém se už říci nedá. Mám strašně rád parodie všeho druhu tady se to bohužel moc nepovedlo. Pád dobrých fórků tam přeci jen bylo a dalo se to naštěstí dokoukat. ()

ekzorcist

Neviem ako je to možné, ale toto mi sadlo. Tak ako ma iritoval pôvodný film, tak som sa tu rehotal aj na tom najdementnejšom gagu. Nemám rád sračky typu Epic Movie a už vôbec nie černošské komédie, ale pred týmto dávam klobúk (teda NY šiltovku s rovným šiltom) dolu. ()

ioope

Máme tu další parodii, která Vás vezme víc než originální film. Chvílemi trapné situace a chvílemi se červenáte smíchy. Každopádně stále lepší výkon než nudná rádoby romantika pro osamělé čtyřicátnice, kterým už nestačí vibrátor. ()

nicolePavs

Další "Scary movie" film? Předělávky filmů na přeplácané komedie milionem trapných žertíků a vtípků mě moc neoslovují. Tento film je zcela přeplácaný a zahlcený "vtipnými" scénami, zdá se mi, že měli tvůrci pocit, že čím více ("srandy") tím lépe, naopak, takovou slátaninu jsem dlouho neviděla. Hvězdu dávám jen z důvodu, že mě tento film rozesmál za celých 90 minut dokonce třikrát! To jsem upřímně po shlédnutí prvních 10 minut filmu fakt nečekala. ()

suzie379

Vtipnější a zajímavější než všechny tři díly dohromady, a to ten poslední ještě ani není v kinech. Originál mi teď spíš přijde jako smutná a nezajímavá parodie této tutovky. ()

LencaN

Předně je potřeba říct, že nejsem příznivcem ani původního filmu Padesát odstínů šedi. Proto můj negativní komentář není zastáváním se toho prvotního filmu. Scénář se uzpůsobil hezky, zachovaly se základní rysy a obohatily se o parodii. Sice jsem se smála, ale spíš to bylo mixnuté se znechucením. Na mě to bylo až moc ujeté a odpuzující. Pardon. Navíc pro někoho, kdo neviděl originál bude tohle naprostým nesmyslem. Mezi tou hlavní dvojicí nefungovala žádná chemie. Nevidím snahu o uvěřitelnost. Je to prostě čirá pomsta a zesměšnění. Čímž neříkám, že si to Padesát odstínů šedi nezaslouží. ()

Sergejevicz

Je to dobrá parodie a lepší než originál... doopravdy mohu doporučit, byl jsem na premiéře a umíral jsem smíchy pod salvami směšných scének a lámání židlí o pozadí :-D... Vážně doporučuji a dávám plný počet hvězd. ()

Missanpassad odpad!

Na tento film jít do kina jsou vyhozené peníze. Celý film jsem se modlila ať už je konec.Ve filmu jsou asi tak čtyři vtipné scény, bohužel všechny byli už použity v traileru. Snímek je velmi vulgární. Tento typ humoru může snad jen pochopit člověk který vyrostl USA v afroamerické rodině. Padesát odstínů černé je 100x horší jak originál Padesát odstínů šedi, protože u toho se člověk zasmál alespoň ironicky. ()

bigmatko

tak toto si zasluzi dve hviezdy uz len za to ze je to lepsie ako pôvodné spracovanie ktoré sa z neznamych dôvodov stalo fenoménom. ak ste videli predlohu tak sa budete bavit len na tom ze v paródii vyslovili to co ste si o odtienov sedej mysleli aj vy. Parodia by mala byt samostanou kategoriou lebo nie je mozne to oznacit ako komediu. skôr je to uplne otocenie nejakého príbehu a v tomto prípade to je skutočne tak. úplne pretočili original a podarilo sa im to. Keď som videl odtiene šedej tak som si myslel že pozerám parodiu takže odtiene čiernej sa trafili do trápnosti a využili každú nezmyslenú pôvodnú scénu a presne tak to má v paródii vyzerať. ()

breebee

Já jsem se teda bavila docela hodně. Christian Black větší fešák než originál (a rozhodně míň otravnější). Jen člověk, co dělal titulky to psal asi za pochodu, jinak si to nedovedu vysvětlit, hodně vtipů by se ztratilo ale i v povedeném překladu. ()

Adelka123

Místy to bylo opravdu vtipné, místo se to snažilo být vtipné ale nebylo, místy to bylo zbytečně vulgární a nechutné... Ale zasmála jsem se, nemůžu říct, že ne... Rozhodně je nezbytné před shlédnutím vidět Padesát odstínů šedi, jinak vám to nebude dávat smysl.... Padesát odstínů šedi dostalo jednu hvězdu, tak zde dávám tři, účel film splnil, pobavil :-) ()

michalkop

Asi srovnávám nesrovnatelné - Fifty Shades of Grey a Fifty Shades of Black. Vůči odstínům šedé je 50 odstínů černé minimálně 3x zábavnější film, výborná parodie původního. Tolil šťávy a vtipů jsem už dlouho neviděl. Výborná scéna např. jak ona mlátí jeho nebo jak jí vyplácí zadek a ona nic necítí. Nepochopil jsem, proč Eli má na hlavě to divné nasazovací afro. ()

kubixix odpad!

Komedie mám rád a parodie ještě víc, ale tohle mi nějak nesedlo. Narážky na různé věci mi zde připadají často nemístné a mám občas pocit, že je to parodie na muže a ženy spíš, než na Fifty Shades of Grey. Myšlenka je fajn, ale tohle dokoukat, tak se asi nezvednu nadobro ze židle. ()