Hanna

USA, (2019–2021), 18 h 4 min (Minutáž: 44–55 min)

Tvorcovia:

David Farr

Esme Creed-Miles, Mireille Enos, Joel Kinnaman, Rhianne Barreto, Darien Asian, Wayne Brett, Narges Rashidi, Russ Bain, Martin Bergmann, Andrea Deck (viac)

Hanna je americký akční dramatický televizní seriál, založený na stejnojmenném filmu z roku 2011. Hanna (Esme Creed-Miles) je 15letá dívka, která žije s Erikem (Joel Kinnaman), jediným mužem, kterého kdy poznala jako svého otce, v odlehlé části lesa v Polsku. Erik jednou naverboval těhotné ženy do programu CIA s krycím názvem UTRAX, kde byla dětská DNA vylepšena, aby se vytvořili supervojáci. (sator)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (16)

Hanna (2019)

Naprosto učebnicově předvedená demence scénáře. Začátek navnadil a celkem dobře se rozjel (první dvě epizody). Pak se začala Hanna projevovat jako normální náctka (furt nasraná, blbě čumí a chová se jak dementní slepice) a vše graduje čtvrtou epizodou. Jedna náhoda následuje druhou a vystřídají se snad všechny trapné scenáristické kličky jak nafouknout děj a ještě trochu nadojit. Zbytek už je jen sešup dolů. Předposlední epizoda sice skokem nabrala dech, ale ten závěr opět škoda mluvit. Zlatej film. Druhá řada je scénaristický odpad. Dějové zvraty na úrovni inteligence IQ průměru Zvláštní školy a výběr postav (herců) kadetů, teda potěš koště. To je freak show... ()

V bezpečí (2020) (S02E01)

Na rozjezd celkem nic moc. Scény s rekruty začínají být velice otravné... ()

Zkouška (2020) (S02E02)

Už je to tady. Scény s rekruty mě doslova serou. Jak tlachají o ničem... hanna stále blbě čumí a dělá debility. Takže klasický sešup. ()

Do Meadows (2020) (S02E03)

Je to v háji... Hanna se chová jako pitomá slepice bez mozku, rekruti mají znalosti o světě (které určitě nasbírali za 15 let života v rumunské polepšovně) jako normálni teenager a děj se jen zbytečně nafukuje... ()

Vítej, Mio (2020) (S02E04)

Seriál se plácá na místě. Nejvíc vše zabíjí protivné postavy (náctky jsou opravdu freak show). Když už to vypadá že se pohneme, nastane trapná scénáristická klička (je vážně Hanna tak blbá, že neví kam jde?) ()

Zármutek (2020) (S02E05)

Brutálně nevyvážené. Je jasné, že scénář plácá více lidí. “Laser game” rekrutů byla fenomenální a pak přijde retardovaná scéna s falešným pohřbem (logiku postav a uvažování zcela nechápu), další útěk (opět velice dobré) a pak přijde ta vrcholná stupidita na závěr. Seriál se totálně tímto mišmašem zabil. ()

Teď jsi s námi (2020) (S02E06)

V rámci nafukování děje, je Hanna pitomá až na půdu. Bude to asi tím, že má zase v ruce tabletku a kleslo ji skokem IQ. Jediné plus je, že jsme se hnuli z “farmy” do Londýna. ()

Tacitus (2020) (S02E07)

Mám už na ty slepičí výrazy vypěstovanou alergii. Buď blbě čumí, nebo mají blbé kecy. Děj se posunul do Barcelony (změna je fajn) a nastávají další twisty v ději a chování postav... alespoň se děj netočí na místě. ()

Seznam (2020) (S02E08)

Naprostý scenaristický odpad. Těch LOL zvratů a situaci! Hanna se vydáva za kluka a má na sobě bíle tričko s vystavenýma lentilkama pod kobercem (to dnešní kluci maj), postavy mají neskutečnou intuici aby děj gradoval a hlvně ten závěr... musel jsem si ho pustit 3x a stejně to nechápu proč... jediná hvězda je za solidně nazočenou akci (i když tak debilně sestavenou, že by jeden brečel). ()

Season 3 (2021) (S03)

Samozřejmě, že vím PRD co se dělo minule... a seriál nemá potřebu dělat jakékoliv opáčko. Každopádně máme tu novou vrchní uber-pipku co tomu šéfuje a "něco" se jakože chystá. Vůbec si nepamatuju že Hanna má spojence (na té slepičí farmě) a přemýšlím, jestli cokoliv co se děje má vůbec jakýkoliv odkaž v tom co jsem už viděl a zapomněl. Co je nezapomenutelné, je slepičárna. Odulá blondýna s kruhama v uších je vážně klenot. Více u jednotlivých epizod. ()

Odboj (2021) (S03E01)

Samozřejmě, že vím PRD co se dělo minule... a seriál nemá potřebu dělat jakékoliv opáčko. Každopádně máme tu novou vrchní uber-pipku co tomu šéfuje a "něco" se jakože chystá. Vůbec si nepamatuju že Hanna má spojence (na té slepičí farmě) a přemýšlím, jestli cokoliv co se děje má vůbec jakýkoliv odkaž v tom co jsem už viděl a zapomněl. Co je nezapomenutelné, je slepičárna. Odulá blondýna s kruhama v uších je vážně klenot. ()

Vinná réva a pomerančovníky (2021) (S03E02)

Jako fakt? Takovou snůšku debilních rozhodnutí (ano Hanna perlí) a nelogičností scénáře (těch zvratů pro zachování “akce”) to by vandalové na celý seriál, ne jen na jednu epizodu. ()

Nadiya (2021) (S03E03)

Asi mám už na seriál vypěstovanou alergii. Příšerně mě irituje kamera s krátkým ohniskem. Díky ní je na většině záběrů 80% obrazu rozmazaný, protože kamera se zrovna rozhodla zaostřování na tu nejméně zajímavou věc (třeba něčí zátylek). Je taky dost možné, že je to účel jak zamaskovat skutečnost, že celé je to natáčení v ČR (i když titulek říká “Vídeň”, “Paříž”, atd. Samozřejmě, že plejády debilních rozhodnutí (v rámci zachování akce a dostatku zvratů) jedou jak na běžícím pásu a zcela se vytrácí, kam to vlastně směřuje. ()

Pohlédni mi do očí (2021) (S03E04)

Tak udělat z nové scény Národního divadla bývalou ambasádu USA (a centrum všeho zla) bylo vážně vtipné. Méně vtipné už byl děj. To bylo spíš smutné. Proč je důležité nechat pipka naživu? Jo jasně… aby mohla zdrhnout a udělat poprask. A proč vždycky trvá něco udělat (stisknout “delete”k stisknout spoušť)??? Jo jasně… aby do toho mohl někdo zasáhnout a zastavit to, atd. Účelové a debilní. ()

Oční linky (2021) (S03E05) odpad!

Ten scénář je tak debilní… dron je prostě ve správný čas na správném místě (nebo že by celá Evropa byla zadronovaná zlou organizací?). Plus prakticky vše co se stalo nemělo význam (proto všechna ta debilní rozhodnutí - aby se scénář mohl točit v kruhu). Takže sice se toho děje hodně, je to ale zcela bez logiky, pro efekt a bez pointy. ()

Nespi (2021) (S03E06)

Tenhle seriál se prostě bez idiocií neobejde (bílý pes nejdřív štřká selektivně, pak zmizí úplně… Hanna sundá vestu - neprůstřelnou - a když dojdou náboje, 3 mrtvoly vojáků u sebe samozřejmě nemají ani nábojnici… proč nechal dceru v jeskyni? Co to bylo za zbytečnou trapárnu s pasem? Atd.). Mohl bych pokračovat ještě dlouho. Malý milý bonus má “Létající Čestmír” jako řidič Jeepu :) a velké plus je, že už je konec. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta