Hanna se s pomocí agentky CIA Marissy Wieglerové – která začíná Hannu vnímat jako svoji adoptivní dceru – pokouší vysvobodit kadetku Claru ze spárů Utraxu. Seznamte se s Hannou a její cestou z neprostupných lesů východní Evropy přes rozlehlé končiny severní Anglie až do rušného kampusu Barcelonské univerzity a jejím hledáním nového místa ve světě. (Prime Video)

iXtr3m3

Tam, kde u mňa zlyhal celovečerný film, tam veru u mňa naplno zabodoval seriál. Čakal som sterilný triler, ku ktorému ma lákalo meno Joela Kinnamana, ale že sa z toho vykľuje dospelý v určitých pasážach takmer psychologický ale minimálne vážne dramatický triler, tak to som nečakal. Takmer každá z hlavných postáv si prejde zaujímavý psychologickým vývojom, v podstate takmer nikto tu nie je vyslovene len dobrý alebo len zlý, pojem "čiernobiele" tu absolútne neexistuje. Akcia je na vysokej úrovni, napriek tomu, že jej nie je až tak veľa, ako by som si bol prial po zhliadnutí Treadstone, ale ten mieril na iné publikum. Prvá séria pripomína odboj z obdobia studenej vojny, druhá séria nás zavedie za oponu a tretia séria je vyslovene čerešnička na torte, ktorú už servíruje tonu akcie, prestreliek, killov, bodycountov a zároveň nesmierne premyslenú hru na mačku a myš. kde si postavy jednotlivé úlohy prehadzujú ako na bežiacom páse. Seriál môžem len a len odporučiť a je škoda, že mu nedali ešte aspoň jednu sériu, zaujímal ma osud Clary a po novom aj Jules a samozrejme Hanny a jej SPOILER lásky SPOILER END. Za čo môžeme ďakovať, tak je seriózne a plánované ukončenie, takže nezostávame s otvorenými ústami pri brutálnom cliffhangeri, ako je to dnes zvykom. V druhej sérii sa dostáva do popredia už naozaj hlavne samotná Hanna, dostávame sa za oponu  a napriek menej akčnému odklonu sa dozvedáme zaujímavé informácie zo sveta Utraxu. ()

Axident

Druhá série, ruku na srdce, byla dost jalová vata, bez které bych se velmi dobře obešel. Ta předcházející nebyla zrovna adept na seriál roku, spíš jakž takž průměr, ale dost dobře koukatelný a pozornost držící, ovšem celá dějová linka té druhé, plus nadbytečně otravná postava Clary, je spíš utrpeníčko, ač i ta mě donutila dokoukat do konce. Teď jen doufám, že trojka bude zas alespoň ten průměr. ()

warrenur

Druha seria mi "sadla" viacej. Viacero zaujimavych charakterov a par dielov je ozaj velmi dobre akcne natocenych. Venuju sa dostatocne aj vyvoju postav a tak divakovi nie su len postavami na obrazovke. A tiez neodflakli zaverecnu epizodu a slusne zamiesili na tretiu seriu. Slabsie stvorhviezdie, obcas to totiz sklzlo do skratkovistosti, opominania logiky a zbytocneho natahovania niektorych scen. Prekvapuje ma tak malo vzhliadnuti, co to este Netflix nekupil? ;) Odporucam. 70% A suhlasim s prispevkom nizsie, ze z vyrazu tvare spominanej herecky by obcas skyslo "mlieko". ;) ()

M.i.k.e

událost z filmu Hanna zvládla během první série, Dvojka tak musí jít za ně a i když to zpočátku lehce skřípe, postupně se velmi slušně rozjede a vygraduje. Je to sice stále "jen" teen dívčí verze Bourna, takže nemá čím by zásadně překvapila, ale nabízí solidní příběh, dobré obsazení a hlavně povedenou akci. S tou sice celkem šetří, ale když už na ní dojde, funguje přesně jak má. Po lehounce nadprůměrně první sérii je dvojka pro mě osobně příjemným překvapením...70% ()

rostsoft

Oproti jedničce zde přibyla spousta nesympatických postav, hlavně těch hlavních. I děj poněkud pokulhává oproti jedničce, obzvlášť mě vadí, když se z záporné postavy stane kladná postava, z toho doslova šílím. V některých seriálech dokonce udělají hned vícekrát u stejné osoby. Naštěstí tady jen u jedné a jen jednou. Zatím. ()