Hanna se vrací do Meadows, kde díky zásahu Johna Carmichaela i nadále vystupuje jako loajální kadetka Utraxu. Marissa ji však požádá o pomoc. Kadetky se chystají na své první mise a Marissa kontaktuje ve Vídni analytika CIA, který se sám ocitnul na seznamu obětí, a snaží se od něj získat informace. Hanna se vydá do Paříže, kde se setkává se svým cílem, charizmatickým mladým aktivistou Abbasem. (Prime Video)

kenkaku

Samozřejmě, že vím PRD co se dělo minule... a seriál nemá potřebu dělat jakékoliv opáčko. Každopádně máme tu novou vrchní uber-pipku co tomu šéfuje a "něco" se jakože chystá. Vůbec si nepamatuju že Hanna má spojence (na té slepičí farmě) a přemýšlím, jestli cokoliv co se děje má vůbec jakýkoliv odkaž v tom co jsem už viděl a zapomněl. Co je nezapomenutelné, je slepičárna. Odulá blondýna s kruhama v uších je vážně klenot. ()

warrenur

Musel som si dat kratky youtube recap z predoslej serie, aby som sa dostal do obrazu. :) Trojka plynulo nadvazuje a nase mladucke zienky-fatalisticke :) sa vydavaju do sveta likvidovat "hrozby". Miu sa po jemnom "zatlaceni" podari dostat do Pariza...kde sme ju potrebovali. Spokojnost s otvarakom. Prva minuta deja uz spojena s dianim v zavere dava pomerne jasny obraz, co sa bude diat. 70% ()