Skupina známých vytvoří creepypastu o Pookovi, jsou ale šokováni, když se na internetu stane tak virální, že vede ke vzniku ještě vražednější verze stvoření! (AXN)

Trevor

V Spring Valley sa chystá opätovné uvedenie hračky Pooka na trh, ktoré naposledy sprevádzali nemalé problémy (tretia epizóda prvej série). Zdá sa že tentokrát Pooka ožíva najmä vďaka sociálnym sietiam a naberá na sile... ()

slunicko2

Prvoplánově laciná hříčka je povrchní, totálně nehororová a zcela bez napětí. Mou pozornost upoutali jen Ben Weinswig (Andy) a Jose Velazquez (protivný youtuber Jack) - věk nezjištěn ani u jednoho. ()

Vabr

Mnohem lepší než první Pooka díl, kterej jsem vůbec nepochopil a byl hroznej. Tenhle se nebral vážně a byl o tolik jednodušší a na nic si nehrál. Úvodní scéna je hodně cringe a hodně navnadila. Škoda, že zbytek dílu se nenesl v podobném duchu a stylu tý scény. Popravdě mi přišlo, že herci byli spíš neherci. Jedinej, kdo mi připadal jako herec byl ten čerňoch. Modernost dílu je občas k smíchu (Momo, granátové jablko, Pooka pyžamo a dalších tu najdete docela dost :D). Nejvíc cute je samozřejmě ta originální Pooka, ne ty hnusný, hubený a nehuhňatý Pooky. Popravdě bych ze srandy tu Pooku chtěl, ale nepodařilo se mi ji na internetu najít. Oceňuju ,,docela zvratový'' konec. VYHODNOCENÍ: YOUTUBER NEBO TEDY I EDITOR BY SI S TAKOVÝM EDITEM VIDEA OPRAVDU PRÁCI NEDÁVAL ()

hwnd

Jako už tradičně žádný veledílo, ale díky té odlehčené atmosféře se na to dalo koukat. Z herců mě osobně hodně potěšila Felicia Day, taková Eureka nostalgie. ;) @Vabr: v každém případě díky za titulky. ()