Do temnoty - Série 2 (2019) (séria)

Zrození (S02E08)

(epizóda)
  • USA Delivered

Těhotná mladá žena byla unesena ženou, která se chce za každou cenu zmocnit jejího dítěte, ač zatím nenarozeného. (Vabr)

Trevor

Život mladej ženy sa zmení potom ako sa o ňu a jej ešte nenarodené dieťa začne zaujímať priateľka s ktorou sa dlho nevideli...skôr psychologický triler ako horor, ale jedna z mála epizód druhej série natočená na dostatočne dobrej úrovni s dobrým príbehom aj pomerne solídnymi hereckými výkonmi. ()

ricci.s

Keď sa jedna negrica v treťom trimestri zoznámi s novou "kamarátkou", ktorá ju pozve k sebe domov, je úplne jasné, kam film bude smerovať. Samozrejme, ďalší francúzsky Inside z toho nebude. Keďže rozpočet na nejakú väčšiu brutalitku nestačil, muselo sa to uberať skôr psychologickým smerom, takže je to niečo podobne ako menej známy thriller Cord z roku 2000, ktorý sa tu neteší veľkej obľube, hoci ja mám iný názor. V tomto prípade sa však jedná o slabší odvar. Hlavná hrdinka je ešte relatívne v pohode, no hlavná záporáčka podľa mňa nebola dostatočne zaujímavá a charizmatická na to, aby film utiahla. Vrážd je minimum, samozrejme všetko mimo záber. Jedna lepšia (príp. krvavejšia) scéna mi nestačí. Priemer ale udelím, pretože po mizerných štyroch častiach tu máme aspoň mierne zlepšenie. ()

LIVINGDEAD

50% Konečně příběh v této sračkovité sérii, na který se dalo koukat :-) Těhotná mladá žena byla unesena neznámou ženou, která se chce za každou cenu zmocnit jejího dítěte, ač zatím nenarozeného. ()

Vabr

Zatím druhý nejlepší díl z druhé série. Je pravda, že je to spíš brutálnější thriller než horor. První smrt je strašná, totálně mimo kameru a hodně mě nas*ala, ale další smrti a jedna scéna na konci se mi velmi líbily a patří mezi mé hodně oblíbené scény z filmu. Jenny je labilní od pohledu a babička říkala to samé (tohle bude první a dost pravděpodobně jediný díl, který jsem přeložil a ukážu jí ho :D). Je to lehce nudné a hluché, ale aspoň tam zbytečně nevráží nějakou kravinu, která by mohla zkazit příběh. VYHODNOCENÍ: TA KOČKA BYLA HROZNĚ HNUSNÁ ()

• Když Jenny (Tina Majorino) vezme sekeru a sekne Valerii (Natalie Paul) do nohy, lze si při pozastavení povšimnout, že se sekerou trefila do matrace vedle její nohy. (Vabr)