Poté, co je nucena pracovat na volné noze, je 39letá novinářka Maggie Glenn povzbuzována svým šéfem, aby si adoptovala psa jako emoční podporu. Maggie se nakonec rozhodne adoptovat roztomilého malého pejska, ale to ještě netuší, že si domů přivedla krvelačnou bestii! (AXN)

Vabr

O trochu lepší než Delivered. Je to docela vtipné a dá se to brát i celkem vážně ke konci. Judy Greer hraje dobře, ale chování postavy mi přišlo takové nereálné, ale o to šlo. Příběh je originální a samozřejmě je přitažený za vlasy, ale mně to nevadilo, a k tomu takové Into the Dark je. Přes to mi to přišlo lehce dlouhé a konec byl celkem natahovaný. Závěrečná (‚‚nekončící'') scéna, typická pro Into the Dark zde nemusela být, ale o nic ani nejde. Bohužel mi na Into the Dark vadí, že do dílů dávají komedii, ale nikdy ne na 100 %, takže si to nejde celé užít jako komediální horor se značně převažující komedií, ale přes to je to nejvtipnější díl z obou sérií. Ale zase nečekejte, že se budete popadat smíchem za břicho. Konec je trochu nepředvídatelný, ale ne ve smyslu, že by zde nastal nějaký zvrat nebo se stalo něco úplně mimo vaše očekávání. Jen přesně nevíte, jakým z pár nejmožnějších a jasných způsobů díl skončí. Pes samotný mi až tak hezký nepřišel. Takovej průměrnej 😄. Líbilo se mi, že tu bylo snad nejvíc narážek z celého seriálu, které jste si ke konci nebo průběhem dílu mohli uvědomit. Jako: ,,Někoho si určitě najdeš'' nebo ,,Měl jsem chuť sebe každý den přes tu blbou střechu přehodit.'' Edit: Zkoušel jsem si udělat ten sendvič Reuben a upřímně mi dost chutnal a je jednoduchej na přípravu, tak můžu doporučit 😋. VYHODNOCENÍ: NEJVTIPNĚJŠÍ DÍL Z CELÉHO INTO THE DARK ()

Trevor

39 ročná vyhorená žurnalistka si adoptuje psíka, ktorý jej má slúžiť na emociálnu podporu a terapiu. Jej maznáčik však nakoniec nie je typickým domácim miláčikom...vidieť toho chudáka psíka ako trpí keď sa mu jeho panička prihovára a zároveň vedieť že množstvo psov skončí naozaj v opatere takýchto ľudí (svoju postavu zahrala herečka naozaj veľmi dobre) nebol zrovna najlepší pocit a aj keď nápad nebol veľmi zlý toto rozhodne nebolo vydarená epizóda a väčšiu časť z nej divák trpí podobne ako ten psík... ()

hwnd

Spíše nadprůměrný díl, jenže ten průměr je docela nízko. ;) Díl se řadí k většímu počtu epizod, které mají docela dobrý nápad a realizaci (ta holka se mi fakt líbila), ale stopáž prostě měla být maximálně poloviční. Nějaká ta nelogičnost v jednání tomu taky nepřidá. Ale líbí se mi, jak v americe každej hned ví, kde má v klidu zahrabat mrtvolu. Budu si tuhle znalost muset připsat na svůj interní seznam "co bych měl podle seriálů umět" a to asi hned za položky "odemknout pouta sponkou i poslepu" a "souložit ve spoďárech". ;) Ale neusnul jsem u toho a titulky - jak už je klasické - perfektní. Tak zítra to snad dorazím. ()

• Když sedí pes Reuben v kanceláři v pelíšku, má poblíž sebe panenku Pooky (Pooka! – 2020, Pooka Lives – 2020). (Vabr)
  • Když vyrazí Maggie (Judy Greer) do baru s přáteli, hraje v něm písnička „Trezzure Me!“ z epizody My Valentine (2020). (Vabr)