Do temnoty - Série 2

(séria)
USA, (2019–2021), 18 h (Minutáž: 90 min)

Adelaide Kane, Georgie Flores, Jacques Colimon, Dylan Arnold, Liam Graham, Courtney Henggeler, Reign Edwards, Kerr Smith, Dustin Milligan, Angela Sarafyan (viac)

Vabr

2. série je více amatérská a díly jsou o něco horší, ale na druhou stranu jsou nápaditější (i když se to hodně často tolik nepovede). Jde i poznat, že díly nejsou skoro vůbec hororové, a tak tam dávají vtipy, aby to něčím naplnili, když jim horor tolik nejde. Kvalitativně jsou díly o dost víc vyvážené než v první sérii, kde to občas pak zaskočilo. Vyváženost je téměř vždy lepší. Jediný díl, který opravdu stojí za zhlédnutí je jen Uncanny Annie a Current Occupant (podle bráchy tento díl ne). Good Boy byl jako taky dobrej, ale ne tolik jako tyhle. České překlady dílů jsou občas dost děsný jako např.: Zelenání, Záhadný pacient a celkem i Valentýn (spíš Má Valentine nebo Má Valentýna, tohle je mimo). Mimochodem, taková zábavná věc, na kterou jsem teď narazil 😆. Zkopírovali mi skoro slovo od slova obsah k dílu My Valentine. Schválně si to přečtěte 😁. Docela mě to zaskočilo a trochu i nepříjemně, ale teď mi to spíš lichotí, že mě okopírovali. Tak jako tak, kdo by dokázal k tak blbýmu dílu vymyslet nějaký normální obsah, tak proč mě nezkopírovat 😂? Dopsali dost obsahů i u jiných dílů, ty jsou jejich vlastní, ale popravdě se mi moc nelíbí. Popisují víc přehnaně, než jaké to ve skutečnosti v tom dílu je (například u Crawlers). VYHODNOCENÍ: ČTĚTE JEN MOJE OBSAHY 🤗😊😉 ()

• Když Derrick ve své kanceláři pozdě večer projíždí na internetu zprávy o Pooka challenge, lze si na pravém rohu webové stránky povšimnout plakátu z dílu My Valentine (2020). (Vabr)
  • Když sedí pes Reuben v kanceláři v pelíšku, má poblíž sebe panenku Pooky (Pooka! – 2020, Pooka Lives – 2020). (Vabr)
  • Když Jenny (Tina Majorino) vezme sekeru a sekne Valerii (Natalie Paul) do nohy, lze si při pozastavení povšimnout, že se sekerou trefila do matrace vedle její nohy. (Vabr)