Do temnoty - Série 2 (2019) (séria)

Tajemná Annie (S02E01)

(epizóda)
  • USA Uncanny Annie

Během Halloweenské noci se skupina vysokoškoláků rozhodne hrát záhadnou deskovou hru, která oživuje jejich nejtemnější tajemství... Jenže aby vyhráli, musí přežít. (AXN)

ricci.s

Druhá séria začína vynikajúco, vlastne pre mňa spolu s Down najlepšia epizóda. Tentokrát tu máme ducha, vysmiatu Anču, ktorá ovláda jednu pútavú kartovú hru. A pokiaľ hráči nesplnia jej pravidlá, podľa očakávania väčšinou otrčia kopytá. Týchto hororových "Jumanji" tu už bolo síce dosť, ale ešte to podľa mňa nie je až tak opozerané, aby to liezlo na nervy (teda aspoň tým, ktorí nesledujú každú jednu novinku). Pre mňa to síce originalitu nepobralo žiadnu, ale postavy sú fajn, Anča vyzerá podarene, úmrtia neurazia, vlastne ani veľmi nebolo čo pokaziť. Bavil som sa. ()

iXtr3m3

Slabučký sterilný priemerík. Popravde som to zhliadol do konca len a len kvôli tomu, aby som videl, ako to dopadne a celú epizódu som si ako jedinú z celého seriálu vybral kvôli podobnosti s Jumanji, Zathura atď. ()

Trevor

Hororvé Jumanji je spracované celkom solídne, aj keď v úvode sa chvíľu nič podstatné nedeje a až potom sa dočkáme takého neštandartného poňatia hororu. Je pravdou, že herci nie sú nič moc a v závere iritujú aj pohybu hlavou v podaní Annie, ale celkovo možno túto epizódu zaradiť k tým lepšie vydareným. Svojim spôsobom v tomto štýle hororov nie je príliš čo pokaziť ale na druhej strane nie je ani čím prekvapiť a tak ide v podstate hlavne o to, či patríte k fanúšikom aj takýchto spracovaní žánru horor alebo nie. ()

Vabr

Nejoriginálnější film/díl, který jsem za poslední dobu viděl. Podle mě postavy všechny hrály hodně dobře a všechny byly velmi sympatické a záleželo vám na nich. Děj to mělo sakra dobrý a objevilo se tu pár nečekaných věcí. Přeživšího byste čekali jako někoho spíš jiného. Úkoly, které plnily byly originální. Smrti byly dobré. Má nejoblíbenější postava byla Grace a Wendy. Hodně se mi to líbilo a konec byl takový mrazivý. Já jelikož jsem to překládal, tak jsem si tam všiml i pár easter eggů, což bylo zajímavé. Kamera se mi velmi líbila, stylem se mi to zdálo trochu jako Netflix. Doufám, že i další díly budou originální a povedené. VYHODNOCENÍ: S BRÁCHOU SE HÁDÁM, JESTLI NA KONCI ZEMŘELA, KVŮLI TOMU, ŽE SE POKUSILA ZNIČIT KRABICI NEBO KVŮLI TOMU, ŽE POSUNULA TÍM PÍSMENEM ()