Když přemýšlí nad zápletkou svého dalšího duchařského románu, zavolá skeptickému Stevenovi jeho sestra, a to spustí celou řadu osudových událostí. (Netflix)

Sayko

Tak tohle je historický první seriál, u kterého jsem byl "posranej" od začátku do konce. Úžasná, gradující atmosféra, režisér musel být s lekačkama dost trpělivěj, jelikož tam bylo na začátku dost nevyužitejch momentů. Ale právě ty momenty ve mně probudili hrůzu a doufám, že to tak bude i v dílech dalších. ()

corpsy

Mám radosť z každého kvalitného hororu. Z tohto som ale veľmi od radosti neskákal. Myslím, že ak niekto chce svoj produkt propagovať a zaistiť mu následnú sledovanosť, mal by sa na začiatku ukázať v plnej poľnej. Len tak čisto, pre záujem. A potom zvoľniť, ak to bude treba. Tu sa ale zvoľna už začalo a tak čakám, že ma ostatné časti dostanú. Záver tejto epizídy je však, ako sa hovorí, kulervoucí. ()

BROKEN_

Povedený úvod hororového seriálu, který sklidil velký úspěch. Od režiséra Mika Flanagana jsem viděl pouze snímek Hush, který byl průměrný, a jelikož se blíží jeho snímek Doktor spánek ( kvůli návaznosti na Osvícení se na to těším jak malej ), jsem se rozhodl že bych mohl kouknout na jeho nejlepší dílo. A tím je podle kritiky a diváků série The Haunting of Hill house. Celé je to natočené bez chyby. Kamera zabírá velmi dobré záběry, a líbí se mi audiovizuální stránka. Příběh vypadá zajímavě a rozhodně jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál. Co bych ale vytkl, tak to je, někdy chaotický děj, ale to se nejspíš spravý postupem času. Slušné 4 hvězdy. ()

Necrotongue

Pro úvodní epizodu jsem si vybral své tradiční zahajovací hodnocení, které běžně používám u seriálů, u nichž si ještě nejsem jistý tím, jak se vyvinou. Podle mých prvotních dojmů bych rád věřil, že se zrovna tato záležitost zajímavě rozjede, tento seznamovací díl na mě působil vcelku sympaticky, takže budu doufat. ()

LachtanShows

Pilot Haunting of Hill House jsem už zkusmo viděl kdysi krátce po premiéře ještě hanebně mimo Netflix a hned jsem nějak od sledování upustil. Teď ale potřebuju někde ukojit svou mlsnou po kvalitnějších hororech a zdejší čísla i recenze signalizují povedenou strašidelnou jízdu napříč všema deseti hodinami, takže nezbývá než zkusit znovu a nezanevřít po úvodní části. ()