Zabijak proti svojej vôli

• Česko Zabiják proti své vůli (viac)

Miles Lee Harris (Daniel Radcliffe) je nýmand, který píše kódy pro počítačové hry pro děti, žije sám v nerdovském bytě a nedávno se s ním rozešla přítelkyně. Z nudy trollí na sociálních sítích různé lidi, ovšem jednoho dne narazí na společnost Skizm, což je nelegální zločinecké uskupení pořádající zápasy na život a na smrt mezi vyvrheli, kriminálníky a maniaky. Brzy Milese přijde navštívit skupina extraordinérních individuí, kteří ho unesou. Vzápětí se mladý muž probouzí doma, přičemž má k dlaním přimontované pistole. Hra o život začíná, přičemž protivníkem není nikdo jiný než smrtící Nyx (Samara Weaving), která už má na svém kontě slušnou řádku mrtvol. (C0r0ner)

DivisorSVK

Tento film som mal dlho v "pozrieť neskôr" až jedného dňa som si k tomu sadol a neľutujem ani minútu. Pre mňa perfektná akčná jednohubka s nekorektným humorom ako ho mám rád, týmto spôsobom ma takéto filmy bavia. Pekne vizualisticky natočené , sympatický herci aj ich výkony a podstate tomuto filmu ja nemám čo vytknúť :) a krátka scéna s homlesákom bola pre mňa top :D "When tha shit goes doooown, ya better be readyyy" ()

Nellaron

Pri tomto filme som sa cítil ako na poriadnej húsenkovej dráhe. Veľa adrenalínu a akcie. Máte pocit, že sa nezastavíte. A pritom som si najskôr myslel, že pôjde o blbosť. Veď uznajte: Daniel Radcliffe má k rukám privŕtané 2 pištole a musí prežiť útoky ostatných hrdlorezov. To všetko je vysielané online, pretože ľudia sa už nevedia inak baviť, ako sledovaním, kto koho zabije. Lenže tento koncept je výborne formovaný do detailného punk vizuálu, hlavní hrdinovia dostávajú tiež na prdel a celé to to kupodivu má hlavu a pätu.Až mám nutkanie dať 4 hviezdy. Uvidíme po ďalšom zhliadnutí. ()

lukas.7

Harry Potter zase zomrel a znova vstal :D .... nedalo mi to sem nespomenúť .. čistá jednorazovka akčná bom bom bom naháňačka ... Proste si nemôžem pomôcť Daniel Radcliffe je Harry a tam bude naveky :) ... Film bol úplne magorizovany , fanaticky akčne ujatý ... čista magorina a do toho totálna akcia ... miestami az moc vtipne ... Ženská ktorá je hard core skoro ako cheaterka a vždy páli do hláv hoc akého uhla a jej biceps ktorý ma na dvojité držanie rýchlopalnej zbrane pripadne pištole je fakt úplne ujete a fun ... // obsahuje spojlery // ale najviac ma pobavil začiatok a Miles Harris ala Harry ... župan , sexi topánky , a bez nohavíc utekaj foreste :) ... a zrazu neľútostná panička ktorá vždy trafila aj z nemožného uhla headshot nevie trafiť nijako hlúpeho chlapčeka :) prišlo mi to moc moc naivne ... film mal jednoduchý dej , akcia bola priemerná a harry bude vždy len Harry ... film hodnotím priemerne akcia ujatej psycho bandy ... moje hodnotenie 5/10 ()

mdf

Taky bych tě střelila do péra,kdyby cíl nebyl tak malý..... Slušná vizuálně,krvavá,šílená střílečka. Daniel a Samantha  k sobě výborně ladily. ()

doom.cz

Nedělej pičoviny na internetu! Nebo bude zle. Ban na idnesu nebo FB není sexy a trollování na sockách pro psychopaty dopadá nedobře. 2x 50 nábojů, dvě pistolky přišroubované ve stylu Džísus Krajst k rukám a barevná zábava s luxusním vizuálem může začít. Hery Potěr v županu a bačkorách je super. ()

MaxBodycount

Degeneráti prevádzkujúci a streamujúci deathmatche pod vedením Valdemortského cosplayera preukazujú atypicky krehké nátury, keď sa nechajú vytrolliť zakrslým ex-čarodejom v župane, ktorého online hate ich vyprovokuje preniesť flame IRL a predtým, ako z neho urobia Running Mana pre hlavnú hviezdu svojej show, vybúria sa na jeho paprčkách Tetsuo-style. Takmer Carnahanovská dzivočina sa ani nesnaží predstierať A kvality a nadšene sa rochní v suteréne pokleslého žánru a ešte pokleslejších inšpirácií /Crank/ ašpirujúc jedine na zábavu, čo sa jej s prispením frodoidného Radcliffa a hlavne Samary Weaving nepochybne darí. Moment filmového blaha: "Hey, thrift-store-leather-daddy. Suck my clit. No one is killing fuck boy." ()

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

08.10.2019

Po úspěchu loňské filmové výpravy se čtyřčlenný ČSFD tým opět vydal na nejvýznamější festival pokleslých žánrů na světě. Hororoví fandové Filmmaniak, RUSSELL, Goldbeater a POMO (na spodní fotce zleva… (viac)